Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki
Kilka dni temu dotarło do mnie (a raczej w końcu zaakceptowałem fakt), że dziewczyna ze studiów z którą kręciłem, nie jest mną zainteresowana w kontekście związku. O ile utrzymywaliśmy codziennie coraz mocniejszy kontakt i wchodziliśmy w rozmowach w coraz bardziej osobiste i intymne tematy to w momencie kiedy zupełnie bez potrzeby (kontekst rozmowy totalnie tego nie wymagał) wspomniała o intymnej sytuacji ze swoim chłopakiem (o którym niby wiedziałem przez wspólnych znajomych ale myślałem że to nic wielkiego bo nie mają żadnych wspólnych zdjęć na socialach, chyba nigdy nie przyjechał do niej do miasta w którym studiujemy - jest z ich rodzinnego miasteczka i widują się jak ona wraca do rodziny itp) zacząłem obserwować "na trzeźwo" jak naprawdę działa ta relacja. Doszło do mnie że w kontakcie na żywo zupełnie nie wykazuje zainteresowania, do tego stopnia że czasem nie chce nawet usiąść obok (a chyba ciężko o łatwiejszą okazję na niepozorne zbliżenie, gdyby była zainteresowana) na ławce (a to czasem towar deficytowy). Ogarnąłem że maksimum co może wyniknąć z tej relacji to głęboki #friendzone. Oczywiście zgaduje że po prostu jej się fizycznie nie podobam (z mordy przeciętniak 5/10 ale sylwetką i ubiorem raczej na spoko poziomie), jednak dobrze się dogadywaliśmy no i znajomość ze mną na studiach jest wygodna bo nieskromnie mówiąc nieźle ogarniam i nie mam problemu z pomocą innym (poza jakimiś jednorazowymi akcjami, ona nie była traktowana w żaden wyjątkowy sposób względem innych osób z grupy, taki po prostu jestem dla wszystkich). Dlatego postanowiłem uciąć "przyjacielski" element tej znajomości, poprzez totalne ograniczenie zaangażowania w rozmowę, brak jakichkolwiek prób podzielenia się swoim życiem osobistym, wyciszenie na komunikatorze i odpisywanie kiedy akurat zobaczę, a nie po usłyszeniu powiadomienia itp.
Jest ciężko, ale czuję że to właściwy sposób na damage control tego co i tak mnie czeka. Uważam że mam do tego prawo tak samo jak ona ma prawo nie mieć względem mnie romantycznych uczuć. Jednak wciąż nie mogę poradzić sobie z dwoma rzeczami, po pierwsze ona wciąż zaczyna konwersację opowiadając co się u niej dzieje, obecnie zdawkowo odpisuję, ucinając temat i w myślach mówiąc sobie zawistnie (wiem że to słabe) "Niech ci ten twój X daje tą dawkę atencji a nie do mnie piszesz", jednak średnio to działa. Blokada nie wchodzi raczej w grę a i taki bezpośredni ghosting też nie wyjdzie, za dużo mamy wspólnych znajomych i każdy by wiedział o co chodziło.
Kolejną rzeczą, która mocno mnie uderza to fakt że mamy przynajmniej kilka razy w tygodniu wspólne zajęcia i muszę się z nią widywać siłą rzeczy. Totalnie nie umiem sobie z tym poradzić, a fakt że dziewczyna jest totalnie w moim typie (mimo że daleko jej w kilku kwestiach do powszechnych kanonów piękna) nie pomaga ani trochę. Nie umiem tak po prostu patrzeć na nią i uczciwie powiedzieć sobie że pogodziłem się z tym że nie będziemy razem. Co robić w takiej sytuacji? Staram się w wolnym czasie totalnie wsiąkać w swoje hobby, jednak myśli o niej nie chcą uciekać nawet wtedy i wracają przy najkrótszej nawet przerwie. Szukanie nowego obiektu uczuć też nie wchodzi w grę, za dużo razy się już w relacjach przejechałem i raczej nie potrafię się już tak "z marszu" zauroczyć, poza tym w najlepszym wypadku i tak pewnie szukałbym w potencjalnej partnerce na siłę cech, którymi zauroczył mnie obecny obiekt zainteresowań. Najchętniej wyciąłbym sobie fragment mózgu, w którym zakodowany jest ten wątek...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62798cfccaf3c3a59603a8c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 50
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Klasycznie Olej te karyne Miras!
Byłem w podobnym gównie co Ty. Jak nie ma cielesnego zainteresowania z jej strony to nie warto ładować energii w taka znajomość. Lepiej nawet wg mnie wyjść na buca przed wspólnymi znajomymi. Musisz zacząć to kończyć ze świadomością że będzie to długotrwały proces jak leczenie ¯_(ツ)_/¯
Trzymaj się i powodzenia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam się wkręciłeś mimo tego, że wszyscy ci mówili, że ma faceta, nadopowiadałeś sobie, wytworzyłeś własny świat a teraz nagle zdziwienie bo ktoś nie zachowuje się tak jak sobie wymyśliłeś xD Opie, idź na terapię to niebezpieczne tak odpływać w fantazje i ignorować rzeczywistość. Dziewczynie należą się wytłumaczenia a nie olewanie jej bo to zabawa jej uczuciami. Ona ci mówiła wprost, że z kimś jest ale wolałeś to ignorować dlatego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

dziewczyna ze studiów z którą kręciłem, nie jest mną zainteresowana w kontekście związku

wspomniała o intymnej sytuacji ze swoim chłopakiem (o którym niby wiedziałem przez wspólnych znajomych..

Oczywiście zgaduje że po prostu jej się fizycznie nie podobam


XD, nawet nie wiem co mam ci napisać, pewnie to i tak bejt
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: olej. Wpadnie z tym typem i wróci do Ciebie za 1,5 roku z najpiękniejszym darem, jakim możesz dostać od kobiety. Będzie już zależna od Ciebie i pokorna, chyba że zbyt długo Cie w domu nie będzie. Wytrzymaj, znajdź sobie kogoś w tym czasie i przestań pomagać za frajer.
  • Odpowiedz
Wersja hard:

Spamuj jej wiadomościami, telefonami, propozycjami spotkań, łap kontakt fizyczny, próbuj się dobierać. Sama Cię zacznie unikać, gdy zniknie psiapsi, a pojawi się zdesperowany, napalony samiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@warsaw: Super rada, najlepiej ją zgwałć i zobacz czy cię zgłosi na policję jak nie zgłosi to znaczy, że się jej podobasz ()

Naprawdę niebiescy mają nasrane w głowach. Więcej socjalizacji z ludźmi a mniej mizoginistycznych gier.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: a co jest ciężkiego w powiedzeniu jej prawdy?

"Hej, słuchaj odkąd zaczęliśmy więcej rozmawiać to zacząłem liczyć na coś więcej, ale odkąd wyszło, że masz faceta to cały plan w #!$%@? xD, a nie chce się pakować w tego typu przyjaźnie, mam nadzieję, że rozumiesz"
  • Odpowiedz