Wpis z mikrobloga

#lego #oswiadczenie #gownowpis
Chciałem tylko oznajmić, że LEGO to najlepsza rzecz jaka mogła przydarzyć się moim zainteresowaniom. To ten typ hobby, że nie ważne ile i za co, ale trzeba mieć. Wchodząc do sklepu czuje się jak dziecko. Co prawda interesuje mnie tylko tematyka #starwars ale ile to frajdy daje (szczególnie licytowanie i kupowanie starych zestawów) to ja nawet nie xD Dziękuję Pan Ole Kirk Christiansen i Lucas
Pobierz
źródło: comment_16522159990I8eHf3w0FxMFuhfBZzczb.jpg
  • 12
@damw: Lego zacząłem się cieszyć jakoś 2 miesiące temu. Sam widzę, że obecnie w katalogu nic nie ma ciekawego i są to powtórki (kupiłem tylko X winga, Tie Fightera, Slave 1 no i AT ST). Nie chwalę jakoś szczególnie tych zestawów, bo gdybyś mnie zapytał to mam dużo im do zarzucenia. Mam tez porównanie do starszych zestawów które kupuje i... tez w wielu aspektach są kiepskie, mimo to i tak jest
Lego zacząłem się cieszyć jakoś 2 miesiące temu.


@WlasnieInstalujeWindowsa: jeśli tak niedawno, to może jeszcze nie odkryłeś innych serii. Rzuć okiem na Creator Expert, Ideas, Technic. Serio są ciekawsze niż te SW, które wychodzą nawet 50-100% drożej (jeśli liczyć cenę/ilość klocków) niż inne serie.

Dodatkowo jak sam zauważyłeś - w SW klepią ciągle to samo. Wszystkie te ikoniczne pojazdy wychodzą co 2-3 lata i znów mamy płacić za to samo za
@damw: Nie kupuję jednego i tego samego, tj jeden set wydany trzy razy, kupuje ten według mnie najlepszy a reszta mnie nie interesuje, tak kompletuje sobie najciekawsze pojazdy ze SW. Problem z innymi nie licencjonowanymi (ale też licencjonowane markami aut) mam taki, że starają się być zbyt realistyczne, a te SW (z kilkoma wyjątkami) mają urok LEGO co najbardziej mi leży
Problem z innymi nie licencjonowanymi mam taki, że starają się być zbyt realistyczne, a te SW (z kilkoma wyjątkami) mają urok LEGO co najbardziej mi leży


@WlasnieInstalujeWindowsa: twoje pieniądze, wydajesz je na co chcesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jeśli faktycznie ci to sprawia przyjemność (bo akurat ta seria ci najbardziej podchodzi), to już przestaję zniechęcać i wylewać swoje żale. Pozdro Mireczku
Jeden pojazd występuje w trzech filmach plus animacji z doslownie zmienionymi barwami - cyk kilka setów a LEGO od siebie dokłada rewizje.


@WlasnieInstalujeWindowsa: ale zestawy SW pojawiały się od 20 lat, a między Revenge of the Sith a The Force Awakens miałeś 10 lat. I w tym czasie gdyby poszukać, to pewnie bez problemu byś znalazł po kilka takich samych zestawów. I nie można tego tłumaczyć wykorzystywaniem w coraz to nowych
@damw: Wiesz są pewniaki jak x-wingi, sokoły czy tie fightery, które musza być zawsze w ofercie - są ikoniczne i każdy je rozpozna albo inny dzieciak co dopiero ogladal star warsy chce miec. Z resztą to już niekoniecznie, wiele pojazdów było tylko jeden raz przez ponad 20 lat trwania serii lego sw. Trochę by było głupio gdyby x-wing był bez powtórek i dostępny był tylko w 1999 roku jeden model.