Wpis z mikrobloga

Siemka, muszę napisać do prezentacji powody dlaczego nie jeździsz do pracy rowerem. Wiem, dziwne xD Ja sam jeżdżę do pracy rowerem ale muszę coś takiego zawrzeć. Pomożecie i wypiszecie dlaczego? Poza oczywistymi, że pracuje zdalnie albo mam pińcset kilometrów lub pada deszcz.

#pracbaza #rower
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sipcabej: Ja jeżdżę tylko sporadycznie i coraz bardziej się skłaniam ku całkowitym porzuceniu jeżdżenia do roboty bo to strata czasu, energii a i dla mnie jeżdżenie to ma być frajda. Jazda do pracy frajdą nie jest.
@sipcabej: może coś takiego?

- trasa do pracy nie sprzyja jeździe rowerem, np. zbyt ruchliwe drogi dojazdowe do pracy bez ścieżek, poboczy, z zakazem ruchu rowerowego

- brak możliwości zostawienia roweru pod pracą
chociaż w obecnej pracy mam schowek na rowery, to w poprzednich to było nieoczywiste, trzeba mieć gdzie go schować, obawa przed kradzieżą.


może to być rower który nie zachęca do kradzieży - na dojazdy taki jest wskazany

Mieszkanie na piętrze to jest problem, mieszkałem kiedyś na 3 piętrze bez windy, koszmar znoszenia i wnoszenia roweru,


jakieś 15 lat temy przez chyba 3 lata też mieszkałem mieszkałem na 3 bez windy - żadnego
@sipcabej: oczywiście dlatego, że uwielbiam jeździć samochodem. Stać w korku pod zakładem pracy przez 30 minut, albo zostawać po godzinach żeby poczekać, aż korki znikną.
@sipcabej: brak odpowiedniej infrastruktury (prysznica) w miejscu pracy. Jak dojeżdżasz większy kawałek to miło się opłukać.

Dress code: co jak co, ale jazda w garniturze na rowerze też przyjemna nie jest.