Wpis z mikrobloga

Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1. Jak byłem młody - hoho no dobrze wszystko ale liczą się tylko pieniądze
2. Jak byłem na studiach - chopie ale one patrzą na pieniądze, żebyś miał ustawionych starych, muskulaturę, zajebisty samochód, dużo znajomych
3. A teraz jak mam 31lvl - miras słuchaj ale jak ty liczysz pieniądze to nigdy kobiety nie znajdziesz, liczy się tylko wygląd i oczytanie, można mieć małe zarobki i mieć top tier #rozowypasek


Kiedyś gdy dostawałem ok 700zł miesięcznie, i to miało wystarczyć na wynajem pokoju plus utrzymanie plus książki i duperele, a koledzy potrafili 200zł na jedno wyjście do klubu tracić- punkt 1 lub 2

Teraz gdy podbijam do poziomu 30k PLN miesięcznie - punkt 3 czyli

Ja prdl miras o huk ci chodzi z tymi pieniędzmi, NIGDY NIE ZNAJDZIESZ KOBIETY Z TAKIM PODEJŚCIEM DO ŻYCIA


No wyżaliłem się tej (,)

Ale zero par na #tinder to skrajnie bolesny #blackpill bo widać że z wyglądu, dla kobiet, jestem gorszy od gówna

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ciezkierozkminy
smutny_login - Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1....

źródło: comment_1652160172keDR1oFzQ2ii2wLIlrJo6D.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@smutny_login: niestety w dzisiejszych czasach z każdego skilla trzeba mieć przynajmnej 6/10 żeby mieć jakiś wybór. Ostatecznie lepiej być bogatym i brzydkim niż biednym i ładnym.

Napisz na tinder, że masz 30k miesięcznie to pary się znajdą, chociaż zadna nie przyna że leci na kase :D
  • Odpowiedz
@smutny_login przestan używać tindera, bo to targ próżności i liczy się tylko wygląd. Jak masz tyle hajsu, to #!$%@? się dobrą furą na rynek większego miasta, eyjeb trochę sosu na barze, żeby się wychillowac i zapoznanie laski będzie dużo łatwiejsze. Celuj w tier wyższy od swojego i dużo rozmawiaj z ludźmi - jak się trochę nauczysz into relacje międzyludzkie, to laski same się znajda.
  • Odpowiedz
oszołomem bez życia jest ktoś kto udziela się na tagu przegryw i publicznie przyznaje się, że przez 3 lata chlał, walił konia i przeglądał wykop na koszt rodziców i z nienawiści nazywa zwykłych ludzi, którzy wychodzą z piwnicy "normictwem" ( ͡° ͜ʖ ͡°


@Fanatyk_Wedkarstwa: a ty co osiągnałeś?

Zapomniałeś dodać, że najpierw to normictwo w latach 0-15 gnębilo takiego przeygrywa, biło, wyzywalo, opluwalo w szkole, a on dopiero
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: O, zgłosiłeś mój komentarz bo już ci zabrakło argumentów na odpowiedź więc powtórzę:
#!$%@? cię obchodzi co osiągnąłem? To moja sprawa, osiągnąłem tyle, że jestem zadowolony z życia i nie muszę się tym chwalić na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapomniałeś dodać, że najpierw to normictwo w latach 0-15 gnębilo takiego przeygrywa, biło, wyzywalo, opluwalo w szkole, a on dopiero mając 20+ lat wyzywa 20+ letnie
  • Odpowiedz
To moja sprawa, osiągnąłem tyle, że jestem zadowolony z życia i nie muszę się tym chwalić na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fanatyk_Wedkarstwa: ale już #!$%@?ć się do tego co kto robi w życiu uważasz za normalne? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przegrywoidalne #!$%@? głupot, to powinno się leczyć
  • Odpowiedz
ale już #!$%@?ć się do tego co kto robi w życiu uważasz za normalne


@Pozytywny_gosc: Jeśli ktoś wyśmiewa innych za normalne życie to czemu sam się oburza gdy wyśmiewam go za siedzenie w piwnicy i walenie konia? Ja się nie śmieję z niewinnych, zwykłych ludzi. Ja wyśmiewam przegrywów, którzy otwarcie obrażają zwykłych ludzi i wylewają na nich swoje żale codziennie.

twierdzisz, że problem przemocy wobec przegrywów nie istnieje?


Oczywiście, że istnieje
  • Odpowiedz
xDDDDDDDDDD


@Pozytywny_gosc: Właśnie o tym mówię, przegrywy zawsze obwiniają wszystkich tylko nie siebie xD Ta rozmowa jest taka sama jak każda inna rozmowa z przegrywem, siedź sobie w swojej piwnicy i płacz dalej, ja nie mam zamiaru znowu się kłócić bo do was to nic nie dociera. Nigdy nie wyjdziesz z przegrywu dopóki nie zrozumiesz, że jesteś nim z własnej winy
  • Odpowiedz