Wpis z mikrobloga

Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1. Jak byłem młody - hoho no dobrze wszystko ale liczą się tylko pieniądze
2. Jak byłem na studiach - chopie ale one patrzą na pieniądze, żebyś miał ustawionych starych, muskulaturę, zajebisty samochód, dużo znajomych
3. A teraz jak mam 31lvl - miras słuchaj ale jak ty liczysz pieniądze to nigdy kobiety nie znajdziesz, liczy się tylko wygląd i oczytanie, można mieć małe zarobki i mieć top tier #rozowypasek


Kiedyś gdy dostawałem ok 700zł miesięcznie, i to miało wystarczyć na wynajem pokoju plus utrzymanie plus książki i duperele, a koledzy potrafili 200zł na jedno wyjście do klubu tracić- punkt 1 lub 2

Teraz gdy podbijam do poziomu 30k PLN miesięcznie - punkt 3 czyli

Ja prdl miras o huk ci chodzi z tymi pieniędzmi, NIGDY NIE ZNAJDZIESZ KOBIETY Z TAKIM PODEJŚCIEM DO ŻYCIA


No wyżaliłem się tej (,)

Ale zero par na #tinder to skrajnie bolesny #blackpill bo widać że z wyglądu, dla kobiet, jestem gorszy od gówna

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ciezkierozkminy
smutny_login - Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1....

źródło: comment_1652160172keDR1oFzQ2ii2wLIlrJo6D.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Pozdro, ja idę przeżyć swoje życie a ty siedź w piwnicy i wal konia dalej. Nic o mnie nie wiesz więc skąd przekonanie, że nigdy nie musiałem stosować moich "rad"? Przez gimnazjum byłem prawie taki jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i te memy xD Was się serio powinno leczyć, przecież to jest jak choroba i to poważna. Czy to normictwo... Jest teraz z nami w
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa:

Oczywiście, że istnieje ale nie jest to źródłem bycia przegrywem. Nie jesteś przegrywem bo się z ciebie śmiali, zawsze nim byłeś i to twoja wina. A to, że znalazł się jakiś jełop, który ci dokuczał żeby samemu się poczuć lepiej to było nieuniknione. Ogólnie mocno generalizujesz, to nie tak że wszyscy dręczą przegrywów, zawsze znajdzie się jakiś patus i wiem to bo też kiedyś chodziłem do szkoły ale 90% ludzi
  • Odpowiedz
@smutny_login: Aplikacje, gdzie się decyduje z kogo chce się poznać na podstawie samego zdjęcia i gówno opisu, są same w sobie nic nie wartym wyznacznikiem, a do tego stratą czasu.

Bo co te aplikacje mają udowodnić?
Że człowiek jest wzrokowcem - no badania były robione wiele razy i udowodniono to dekady temu.

Zabawa zaczyna się, kiedy poznajesz kogoś na spontanie i trzeba potasować kartami, bo karta "wygląd" ma o wiele mniejszą
  • Odpowiedz
Czyli przegrywy są toksyczne od urodzenia


@TheKirghizLight: Nie wiem czy od urodzenia. Od wczesnych lat życia są toksycznymi przegrywami i to z własnej winy. Wystarczy wejść na tag #przegryw xD Już kiedyś prowadziłem "dyskusję" z @Levander który twierdził, że przegrywy są milutkie i niesszkodliwe jednoczęsnie grożąc mi śmiercią (xD) i w tym samym czasie ale w innym wątku grożąc śmiercią komuś innemu. Wyzywał też wszystkich co drugi komentarz i na końcu
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: I są toksyczni bez powodu, nie dlatego, że np. pochodzą z takiej środowiska, tylko od tak. Po prostu. Pytanie więc brzmi z jakiej winy? Najpierw piszesz, że są tacy od zawsze a więc determinizm a potem, że jednak z własnej winy.

Jesteśmy produktem tego gdzie żyjemy, w jakiej rodzinie, w jakich czasach, w jakim języku mówimy, jaki kapitał majątkowy, kulturowy czy społeczny ma nasza rodzina a nie w libkowej idylli
  • Odpowiedz