Wpis z mikrobloga

Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1. Jak byłem młody - hoho no dobrze wszystko ale liczą się tylko pieniądze
2. Jak byłem na studiach - chopie ale one patrzą na pieniądze, żebyś miał ustawionych starych, muskulaturę, zajebisty samochód, dużo znajomych
3. A teraz jak mam 31lvl - miras słuchaj ale jak ty liczysz pieniądze to nigdy kobiety nie znajdziesz, liczy się tylko wygląd i oczytanie, można mieć małe zarobki i mieć top tier #rozowypasek


Kiedyś gdy dostawałem ok 700zł miesięcznie, i to miało wystarczyć na wynajem pokoju plus utrzymanie plus książki i duperele, a koledzy potrafili 200zł na jedno wyjście do klubu tracić- punkt 1 lub 2

Teraz gdy podbijam do poziomu 30k PLN miesięcznie - punkt 3 czyli

Ja prdl miras o huk ci chodzi z tymi pieniędzmi, NIGDY NIE ZNAJDZIESZ KOBIETY Z TAKIM PODEJŚCIEM DO ŻYCIA


No wyżaliłem się tej (,)

Ale zero par na #tinder to skrajnie bolesny #blackpill bo widać że z wyglądu, dla kobiet, jestem gorszy od gówna

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ciezkierozkminy
smutny_login - Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1....

źródło: comment_1652160172keDR1oFzQ2ii2wLIlrJo6D.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: Ale ja się zgadzam
Ludzie szaleją w młodości, bo mają ku temu predyspozycje wyglądowe, więc później też mają powodzenie i lepsze życie od innych w tym aspekcie

Ja tylko mówię, że licealna miłość szybko przemija i nie jest tak, że pozostanie na całe życie
  • Odpowiedz
@bardzogrubababa: czyli jak jeźdżę wymianę opon zamiast samemu brechami opony wytarmosić z felgi, nawet jeśli obliczyłem że będę to robił 5x dłużej i zniszczę przy tym sobie opony, a i do tego ich sobie nie wyważę - to jestem nieudacznik?
  • Odpowiedz
@EastWestEast: No to wszystko prawda, mówię tylko o ludziach którzy gadają fikołki że jeśli nie doświadczyłeś tego to nadal masz potencjał by później w życiu mieć fajniej od tych co to mieli. Kiedy tak jak mówię, trzeba mieć doświadczenie. Człowiek w tych młodych latach ćwiczy.
  • Odpowiedz
@smutny_login: najbardziej atrakcyjne jest życie. Żyj w sposób ciekawy, a przyciągniesz uwagę. Załóż Instagrama, spraw co warto zrobić i tonę rób. A przekonasz się, że znudzone Nettixem Julki będzie ciągnąc do Ciebie byś organizował im fajnie czas. By też mogły wstawić relacje na IG jak żyją. Bądź influerserem nie będąc influerserem. Wtedy nie ma znaczenia czy jesteś brzydki. Zadbaj o siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@smutny_login looooooool, to musi być b8, no #!$%@? musi.

Ty naprawdę motywację do robienia hajsu miałeś tylko taką, żeby loszke znaleźć? Przerost formy nad treścią, ale przed przegrywami będziesz szpanował jakiego ty (specjalnej z małej litery) masz pecha w życiu. Może byś lepiej wykorzystał pieniądze ?
  • Odpowiedz
@bardzogrubababa: jeźdżę oponach premium i max 4 lata wiekowo te opony mają - do tego staram się nie więcej niż 40tys km robić na oponach więc od kiedy jestem samodzielnym kierowcą, tylko raz wymieniałem koło - jak wpieprzyłem się w przeszkodę wysokości około 40cm w postaci prostopadle zaczynającego się asfaltu, podczas wyprzedzania tira, gdy postanowiłem lewym bokiem samochodu jechać poboczem, przy prędkości około 100km na godz ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@bardzogrubababa: Jaka wymiana kranu, jakich opon? XD Ogarnięcie życiowe rzeczywiście jest ważne, ale większość młodych chłopaków nie potrafi takich rzeczy zrobić i nic to nie zmienia. Póki masz siano to nie ma nic złego, żeby skorzystać ze specjalisty, tak się nawet powinno robić jak się szanuje swój czas
  • Odpowiedz
Teraz gdy podbijam do poziomu 30k PLN miesięcznie - punkt 3 czyli


@smutny_login: pierd0licie Hipolicie, od dużo niższego poziomu gotówki lochy znajdują się same i nie trzeba ich szukać.
  • Odpowiedz
Ja tak samo jak niebieski chodzę do pracy. A w domu piorę, sprzątam, gotuję więc czegoś wymagam od drugiej stony.


@bardzogrubababa: zarabiając minimalną krajową nie powinnaś mieć żadnych wymagań, bo też nic sobą nie reprezentujesz.

kiedyś zarabiałem mniej niż minimalna krajowa, tzw. staż z urzędu pracy, czyli o wiele gorzej od Ciebie, i też sam sobie sprzątałem mieszkanie, bo dostałem możliwość mieszkania w jakimś poniemieckim mieszkaniu gdzie nie było sprzątane od
  • Odpowiedz