Wpis z mikrobloga

Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1. Jak byłem młody - hoho no dobrze wszystko ale liczą się tylko pieniądze
2. Jak byłem na studiach - chopie ale one patrzą na pieniądze, żebyś miał ustawionych starych, muskulaturę, zajebisty samochód, dużo znajomych
3. A teraz jak mam 31lvl - miras słuchaj ale jak ty liczysz pieniądze to nigdy kobiety nie znajdziesz, liczy się tylko wygląd i oczytanie, można mieć małe zarobki i mieć top tier #rozowypasek


Kiedyś gdy dostawałem ok 700zł miesięcznie, i to miało wystarczyć na wynajem pokoju plus utrzymanie plus książki i duperele, a koledzy potrafili 200zł na jedno wyjście do klubu tracić- punkt 1 lub 2

Teraz gdy podbijam do poziomu 30k PLN miesięcznie - punkt 3 czyli

Ja prdl miras o huk ci chodzi z tymi pieniędzmi, NIGDY NIE ZNAJDZIESZ KOBIETY Z TAKIM PODEJŚCIEM DO ŻYCIA


No wyżaliłem się tej (,)

Ale zero par na #tinder to skrajnie bolesny #blackpill bo widać że z wyglądu, dla kobiet, jestem gorszy od gówna

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ciezkierozkminy
smutny_login - Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1....

źródło: comment_1652160172keDR1oFzQ2ii2wLIlrJo6D.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@smutny_login: gdybym ja miał tyle kasy to bym poszedł na jakieś operacje plastyczne,korekty wyglądu itd ale zrobił to odpowiednio a nie tak aby stać się parodia z plastiku. Możesz ubrać ładne ciuchy mieć mieszkanie,piękny samochód,trenera personalnego,psychoterapeture czy nawet stylistę. Docen swój potencjał no masz ogromne możliwości z takimi zarobkami
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: This, zreszta milion USD xd nawet na milion złotych, które jest obecnie małym majątkiem bo starczy na średniej wielkości mieszkanie do remontu z wielkiej płyty w mieście wojewódzkim musi już zbierać pare lat a ciężko to nazwać jakimś bogactwem czy życiem w luksusie
  • Odpowiedz
NIGDY NIE ZNAJDZIESZ KOBIETY Z TAKIM PODEJŚCIEM DO ŻYCIA


@smutny_login: a tam, jak zaczniesz odpowiednio epatować hajsem to na pewno się coś znajdzie. Tylko pytanie czy chcesz być z kimś kto się przylepia jak mucha do lepu na hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EastWestEast: Stary redpill mówił sporo o oczytaniu, żeby mieć dużo tematów do rozmowy. Jeszcze było o obyciu, dobieraniu paska do spodni czy odpowiedniego wina do gatunku sera/spożywanej potrawy. Naczytasz się takich bzdur i masz zderzenie z rzeczywistością jak @smutny_login
  • Odpowiedz
@markhausen: tylko jak w dorosłym życiu, nie zostaniesz kimś kto coś osiągnął to z licealnej miłości zostają miłe wspomnienia a w domu masz wiecznie niezadowolonego różowego paska, który patrzy z zazdrością na kobiety, które związały się z ładniejszym/bardziej ogarniętym niebieskim albo jesteś już po rozwodzie.
  • Odpowiedz
@Jaca656565 No z tym okazywaniem emocji to jest trochę smutne jednak. Raz słyszałem taką historię, że żonaty chłop chodził na divy, ale nie żeby poruchac tylko, żeby się wygadać, przytulić, być poglaskanym po głowie, jak miał jakiś ciężki okres w życiu, bo żona po prostu wysmiewala jego problemy.
  • Odpowiedz