Wpis z mikrobloga

#praca #szukampracy
Cześć mirki, to pewnie nie jest dobre miejsce do oferowania swoich usług, ale a nuż ktoś będzie potrzebował kogoś takiego jak ja? W sumie nic nie tracę

Szukam zleceń na artykuły, treści reklamowe, treści SEO, teksty content marketingowe, opisy produktów, teksty na social media. Może twoja firma potrzebuje zewnętrznego autora takich treści? Może szukasz kogoś, kto pomoże ci w atrakcyjny dla klienta, spójny, poprawny językowo i stylistycznie sposób opisać swoją działalność? Może potrzebujesz językowego wsparcia w brandingu swojej marki?

O mnie: mam 7-letnie doświadczenie w copywritingu i tworzeniu treści pod SEO. Pisanie to moja pasja, żyję z tego i to kocham. Moje teksty regularnie pojawiają się w prestiżowych tytułach i serwisach online (nie, nie piszę gównonewsow na Onecie, segment bardziej premium). Mam też rozeznanie w branży e-commerce, wiem co to CTR i potrafię wykręcać naprawdę wysokie wskaźniki klikalności - co przekłada się na realną sprzedaż.

Chętnie podejmę się tworzenia wysokiej jakości, angażujących treści różnego rodzaju za atrakcyjną (dla ciebie!) stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do współpracy osoby z każdej branży
#seo #copywriting #dzialalnoscgospodarcza #programowanie #it #pisanie #reklama #wlasnafirma
kociooka - #praca #szukampracy 
Cześć mirki, to pewnie nie jest dobre miejsce do ofer...

źródło: comment_16520984224IR3Xop35BMnsfZKI2DUnI.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@kociooka: Może to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu pytania, ale nie chciałbyś przyjść pod swoje "skrzydła" początkującego copy?

W sumie zacząłem przygodę z copywritingiem niby już w kwietniu ubiegłego roku, ale nie udało mi się znaleźć nic sensownego i podjąć żadnej dłuższej współpracy (czasem wynikało to z błędów moich, czasem z jakichś tam problemów ze strony zleceniodawcy). Z pewnością brakuje mi bardzo do ideału, ale chciałbym mimo wszystko jakoś
  • Odpowiedz