Wpis z mikrobloga

Jedyna pomoc dla inceli to przymusowa praca w kamieniołomie gdzie nauczą się szacunku dla kobiet i nie będą mogli terroryzować loszuń i robić szkolnych strzelanin
Nie wiem czemu jeszcze nikt tego nie zrobił skoro znalezienie takiego terrorysty jest dziecinnie proste wystarczy znaleźć kogoś ze zwierzęcym ryjcem i incelskimi pinglami przecież to kilka linijek kodu do rozpoznawania twarzy
ps0lak - Jedyna pomoc dla inceli to przymusowa praca w kamieniołomie gdzie nauczą się...

źródło: comment_1652076475caeKwj0wDCIyH2KqXLWgWQ.jpg

Pobierz
@diagnoza-przegryw: Nie "ktoś nas zauważył" tylko to pewnie napisał jakiś incel.

P0lka napisała oczywiście dobrze, tylko Ty nie zrozumiałeś.

Post główny był o POMAGANIU, a nie o akceptacji obecnego stanu rzeczy. Więc P0lka pomoc zinterpretowała (prawidłowo) jako pomoc w zmianie swojego życia, a żeby pomóc komus się zmienić to ta osoba musi tego chcieć.

Zycie i mindset przecietnego przegrywa/incela wymaga wielu ZMIAN w których nalezaloby im pomoc, a nie akceptacji samej
tak właśnie wygląda n0rmi ka "tolerancja" w praktyce


@ArmageddonPrzeciwBladziom: Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Pomijam już jednostki które mają zerową empatię na problemy innych, ale jest sporo osób które by chciało pomóc tylko ciężko powiedzieć jak ta zmiana ma wyglądać. Jak wspomnę cokolwiek o terapii to pół tagu mnie zaraz wyzywa - jak można pomóc człowiekowi który tego nie chce i odrzuca jakąkolwiek pomoc, wmawiając sobie że to inni mają
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@diagnoza-przegryw: nie, napisała że taka osoba musi chcieć się zmienić. Pierwszym krokiem jest porzucenie tagu przegryw.
Kiedyś już o tym pisałem, ale problem z przegryw jest taki, że zamiast zacząć robić cokolwiek dla siebie( sport, zmiana wizerunku, rozwój, próbowanie nowych rzeczy) to woli się użalać z kolegami i śmiać się z #p0lka i #normik. Jakiś czas temu jednemu z przegryw proponowałem terapię ( mojemu przyjacielowi pomogło to bardzo) to mnie
to znaczy że jak ktoś chce być sobą i jest mu ciężko w życiu którym nie ma przyjaciół i nikogo bliskiego, to znaczy że to już zielona lampka i można go wyzywać i mieszać z błotem, za to że chce pozostać sobą?


@Pavulenko: Tylko najlepsze jest to że tacy ludzie nie chcą zostać sobą. Gdyby nie mieli problemu z akceptacją obecnego stanu rzeczy to by nie wrzucali na tag postów typu