Wpis z mikrobloga

205 872,48 - 9,01 = 205 863,47

Dziś nie było czasu na szaleństwa - najstarsze dziecko o 7 rano wyjazd ze szkołą, więc trzeba było punkt 6 wejść do piekarni i potem na turbodoładowaniu do domu.

Mimo braku czasu tempo spacerowe - coś za krótko spałem i w ogóle jakiś lewy byłem. Ale tak czy siak plan wykonany, dzieciak wyprawiony, można siadać do śniadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 205 872,48 - 9,01 = 205 863,47

Dziś nie było czasu na szaleństwa - najstarsz...
źródło: comment_16520739588VboPi20nKOPaitOWbo85M.jpg
  • 11
Dziś nie było czasu na szaleństwa - najstarsze dziecko o 7 rano wyjazd ze szkołą

@enron: niesmialo zapytam, to ile masz dzieciaczkow? 3?


@janusz-lece: ano trójka, najstarszy już wyżdzy ode mnie a najmłodszy dopiero się uczy po schodach schodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: to tym bardziej szacun,ze znajdujesz czas pobiegac ;) u mnie trzecie dopiero w drodze, to wtedy rozpocznę systematyczne bieganie :)


@janusz-lece: na początek nie pobiegasz, potem będziesz miał używanie bo żona w domu, a potem jak wróci do pracy to będzie etap trzeci czyli ostra jazda bez trzymanki żeby w ogóle była chwila na pobieganie xD
@NieMamNicDoDodania: odpowiem szczerze: NIE WIEM xD
Wiem tyle, że średnio sypiam 4-5h dziennie, nie umiem przespać 8 godzin (ostatni raz to było ze dwa lata temu - i bynajmniej nie dlatego że jakieś budziki mnie budzą), a gdy miałem 4 lata to oświadczyłem rodzicom że spanie to straszne marnowanie czasu i jak dorosnę to w ogóle nie będę spał. Cóż, jak się powie A... ( ͡° ͜ʖ ͡°