Wpis z mikrobloga

@MarcelinaM85: strzeli z ucha to na pewno, bo będzie obsrany i zastraszany ale nic mu to nie da. Pójście na współprace nie jest dla pedofili, którzy w zamian za wydanie innego pedofila albo za zdradzenie kto ich krył, to dostaną mniejszy wyrok czy lepsze warunki, on dotyczy raczej zorganizowanych grup przestępczych.
@MarcelinaM85: ja to rozumiem ale z logicznego punktu widzenia chlop latał na granicy prawa co mu wygarnęła sukanek a on to usprawiedliwiał na wszelkie sposoby

do tego chyba jest tam grubo bo
stuu spotykał sie z 14latką juz w 2014 roku
sukanek wytykała mu takie #!$%@? rzeczy w 2017 i mowila ze to chore i powinni pojsc do #!$%@?
ale odpaliła sie dopiero w 2019 jak mowila, ze stuu ja oklamal
@rafiki89: jego matka żyje? wiem, że zachorowała na nowotwór i łączyła ich bardzo bliska relacja, jeśli tak to będzie bardziej chętny do zeznań by móc ugrać ile się da.
"Pociągnie"... Niby kogo? Myślisz, że tacy się chwalą każdemu i wysyłają na siebie dowody aka self snitching?
Nawet jakby komuś powiedział, w jednym zdaniu, że coś zrobił, to i tak to żaden dowód, bo mógł se żartować i słowo przeciwko słowu.

Chyba że nie masz na myśli YTberów tylko to, że może se z jakimiś zboczeńcami se wysyłali fotki dzieci lub gorzej jakieś przemyty czy coś, to wtedy może, ale ci pierwsi