Wpis z mikrobloga

Siema #mikrokoksy

Czwarta impreza w sezonie zaliczona i mamy złoto na 12 osób. Fajnie po 2 latach poczuć smak zwycięstwa ponownie.

Jako, że impreza imienia Dennisa Wolfa, to miałem okazje uściskać dłoń prezesa. :D

2 tygodnie na złapanie oddechu, tydzień peak week’u i lecimy z prawdopobnie ostatnią imprezą w sezonie. A poteeeeem, masaaaaaa. :)

#silownia
#dieta
#trening
#lewusmusisz
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema #mikrokoksy

Czwarta impreza w sezonie zaliczona i mamy złoto na 12 ...

źródło: comment_1652034189Pmorl8mLeWgZy6OmtKYr6D.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Lewusx: Czołem. Nie przejmuj się stary! Najważniejsze, że realizujesz swoją pasję. Jeśli to kochasz to to jest najważniejsze, a jakieś komentarze: "obrzydliwe" to jedynie pokazuję frustrację tych osobników.
  • Odpowiedz
@Blaskun ale o #!$%@? Ci chodzi?

Gość nie robi z siebie sztucznego naturalna, tylko pisze otwarcie że bierze towar.

Nie robi tym krzywdy nikomu poza samym sobą. Chociaż i to wątpliwe, czy faktycznie branie towaru przy jednoczesnym ogarnięci michy i regularnych badań będzie miało bardziej negatywne skutki niż #!$%@? cziperkow i siedzenie na wykopie.

Dużo bardziej sensowna postawa niż ludzi chwalących się że zrobili super formę na kawie pernikowej.

O co się
  • Odpowiedz
@picasssss1: Tak, każde zwycięstwo przekłada się na moje zarobki. Oprócz tego daje mi dużo frajdy, spełnienie i popularność.

@FeC7800: Haha, Wolf taki zaciągnięty na twarzy, jakby miał na scene wychodzić, nogi jak patyki, bardzo szybko pozbył się masy mięśniowej moim zdaniem. Ale w porządku człowiek, drugą osobą wręczająca nagrody był Hoffman, a i Ursa widziałem na żywo bardzo długo z bliska. Kosmos.

@Wojownikprzeklety: Absolutnie się nie przejmuje, dzięki.
  • Odpowiedz
@Wojownikprzeklety: Spokojnie, około 80% zawodników przy tej wadze, z moich obserwacji, stojąc na scenie ma #!$%@? bebech. ;)

Oczywiście warto o siebie dbać i życzę Ci zrzucenia brzuszka, jeśli rzeczywiście przeszkadza. :)
  • Odpowiedz