Wpis z mikrobloga

Wykopowi konserwatyści przekonują, że zamordystyczne prawo aborcyjne wprowadzone w Polsce rękami PiSu i Konfederacji nie ma wpływu na obecny współczynnik dzietności.

Typowy Wykop. Wykopki jedną ręką piszą, że jak ktoś się nie doktoryzował z metod wyznaczania WIBORu i uwarunkowań politycznych i prawnych związanych ze stopami procentowymi a wziął kredyt hipoteczny to jest debilem.
Drugą ręką wykopki piszą: eee nie, kto by tam sprawdzał jakieś uwarunkowania prawne w przypadku tak błahej rzeczy jak ciąża, poród i możliwe komplikacje. Ja bym tak nie robił jakbym był kobietą, poszedłbym na żywioł a ewentualnie potem dopiero byłbym zdziwiony "ale jak to czekacie aż płód umrze, przecież ja już teraz mam sepsę, halo panie lekarz, kazali zajść w ciążę, nie kazali nic czytać, czemu mnie nie ratujecie?"

#neuropa #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 32
@durga_na_sztandary:

wprowadzone w Polsce rękami [...] Konfederacji


XD

Wykopowi konserwatyści przekonują, że zamordystyczne prawo aborcyjne [...] nie ma wpływu na obecny współczynnik dzietności.


Widać w odróżnieniu od swoich przeciwników potrafią czytać wykresy i zauważają, że trend nie zmienia się od wiosny 2020 (a TK wydał wyrok pod koniec 2020). Twoja intuicja stoi nawet niżej od chlopskiego rozumu.

Wykopki jedną ręką piszą, że jak ktoś się nie doktoryzował z metod wyznaczania WIBORu
Pobierz shoananas - @durganasztandary: 
 wprowadzone w Polsce rękami [...] Konfederacji

XD...
źródło: comment_1652031300labXb2EmFFAFBG6GhuOmSp.jpg
wprowadzone w Polsce rękami [...] Konfederacji

XD


@shoananas:
A przepraszam, za zakazem aborcji w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu głosowała Lewica i PO. PiS i Konfederacja były przeciw a Kaczyński sam osobiście błagał Przyłębską aby nie napisała głupot w swoim oświadczeniu udającym wyrok. Tak było, nie? Bo jeżeli nie, to nie rozumiem co Cię śmieszy.

Widać w odróżnieniu od swoich przeciwników potrafią czytać wykresy i zauważają, że trend nie zmienia się od
Pobierz durganasztandary - > wprowadzone w Polsce rękami [...] Konfederacji

XD

@shoanana...
źródło: comment_1652032217WEeOaQ4sHQL48ff0DtpnTw.jpg
@durga_na_sztandary:

A przepraszam, za zakazem aborcji w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu głosowała Lewica i PO. PiS i Konfederacja były przeciw a Kaczyński sam osobiście błagał Przyłębską aby nie napisała głupot w swoim oświadczeniu udającym wyrok. Tak było, nie? Bo jeżeli nie, to nie rozumiem co Cię śmieszy.


A śmieszy mnie tu akurat to, że nie było żadnego głosowania, dzięki któremu aborcja została zaostrzona. Konfederacja podpisała się pod wnioskiem o sprawdzenie legalności
A śmieszy mnie tu akurat to, że nie było żadnego głosowania, dzięki któremu aborcja została zaostrzona. Konfederacja podpisała się pod wnioskiem o sprawdzenie legalności ustawy w świetle Konstytucji. Mam nadzieję, że znasz porządek prawny RP.


@shoananas:
Znam porządek prawny mojego kraju, nie pisałam nigdzie o głosowaniu, napisałam, że to prawo zostało wprowadzone rękami Konfy i PiSu. Słabo Ci wychodzi czytanie ze zrozumieniem.

Rozumiem, że wymagasz ode mnie dowodu do dowodu, a
@durga_na_sztandary:

Znam porządek prawny mojego kraju, nie pisałam nigdzie o głosowaniu, napisałam, że to prawo zostało wprowadzone rękami Konfy i PiSu. Słabo Ci wychodzi czytanie ze zrozumieniem.

A przepraszam, za zakazem aborcji w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu głosowała Lewica i PO. PiS i Konfederacja były przeciw.


Wszystko z tobą ok? Ironicznie stwierdziłaś, że to nie Konfederacja głosowała za, a lewica.

wprowadzanie prawa to nie eksperyment naukowy ani matematyka.


Co xD Ja
Pobierz shoananas - @durganasztandary: 
 Znam porządek prawny mojego kraju, nie pisałam nigdz...
źródło: comment_1652035771r5SKjwHzWhMSQmJZ1ysFp2.jpg
@shoananas:

Wszystko z tobą ok? Ironicznie stwierdziłaś, że to nie Konfederacja głosowała za, a lewica.


No, stwierdziłam ironicznie, że "Lewica głosowała za ograniczeniem praw reprodukcyjnych". Ty z tego wyinterpretowałeś, że uważam, że Konfederacja za tym głosowała i że w ogóle było jakieś głosowanie. Co za nędza.

Co xD Ja nie badam "prawa", tylko rzeczywistość. Według ciebie nie da się badać zmiany struktury wśród ludzi po wprowadzeniu prawa pt. "podatek cukrowy", bo
Konfederacja to najbardziej wolnościowe ugrupowanie w Sejmie.


@shoananas: Na przykład kobiety zostały uwolnione od podejmowania decyzji, czy chcą donosić płód bez czaszki. Chcą czy nie chcą, mają donosić, choćby się chciały wieszać, na tym polega prawdziwa wolność, lewaku!

Jeszcze jakieś przykłady tej "wolnościowości" przytoczysz? Wiemy już, że zakaz marszy równości to też "wolność". Coś jeszcze?

To może, nie wiem, jakaś zdecydowana postawa polityków Konfederacji wobec uzależniania sądów i trybunałów (gwarantów wolności
@Andreth: przyszła nawiedzona kodziara i się zesrała. Wyraźnie napisałem, że Konfederacja to najbardziej wolnościowa partia, mimo popierania zakazu aborcji i twoje histeryczne komentarze tego nie zmienią. Są wolnościowi w dziesiątkach dziedzin (np. broń, prowadzenie biznesu, dobrowolność szczepień, hazard, korwiniści narkotyki itd.) gdzie partie głównego nurtu lubią trzymać obywatela za mordę. Niezależność sądownictwa jest ważna, ale KOD i jego otoczenie to nieśmieszny żart. Tak jak nikt nie chce być kojarzony teraz ze
To może, nie wiem, jakaś zdecydowana postawa polityków Konfederacji wobec uzależniania sądów i trybunałów (gwarantów wolności obywatelskiej, dla słabych z WOS) w Polsce od partii rządzącej? Może mi przypomnisz? Coś było poza trollowaniem KOD ku uciesze PiS?


@Andreth: Ja przypomnę, głosami m.in. konfy przeszła kandydatura Święczkowskiego (vel Godzilli) do TK. Nawet sobie fotkę z tej okazji razem jebnęli.
Pobierz e.....p - > To może, nie wiem, jakaś zdecydowana postawa polityków Konfederacji wobec...
źródło: comment_1652047098vfB07l0PtUkFRGba7wzSkL.jpg
@CocoJamboolin:

jak jesteś, np. kobietą, to nie masz nawet prawa do własnego ciała, elo


Jak nie masz? Konfa chce ci zabronić tylko aborcji (i tu nawet nie jesteś ważna ty, tylko chodzi o płód; ale to mniej istotne).
Inne partie też odbierają mi część praw do własnego ciała i wiele innych: do tego co jem, piję, palę i do nieszkodliwych rozrywek, które mnie interesują.

Konfederacja daje więcej niż zabiera (wolałbym, żeby