Wpis z mikrobloga

@Brajanusz_hejterowy: tylko w budynkach użyteczności publicznej z gatunku szkół, przedszkoli czy szpitali straż usuwa tego typu zagrożenia (oczywiście w zależności od komendy).
Kiedyś usuwała wszystko ale ludzie sobie z tego zrobili darmowe usługi i czasem dzwonili że im osa po kuchni lata i żeby przyjechać. Jak parapet na zewnątrz i nie są to pszczoły to zamknąć okno, RAID czarny i pianka w dziury i po bólu.
Jak pszczoly to dzwonić do
@limakzsuetam: ruSSki trollu coś o tobie i reszcie tej zgrai, Gen. George Patton: "Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby
@ErrorInLine1: śmierdzący klaunie coś o tobie i reszcie A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone