Wpis z mikrobloga

Gadam z różową na imprezie.
Jest prawniczką, dobrze jej się wiedzie, taka młoda szara myszka 5/10. Temat zszedł na tindera.

Mówi mi, że tinder jest straszny dla kobiet, że miała same złe doświadczenia więc postanowiła, że nie będzie kierować się wyglądem tylko charakterem lol xD

I tak znalazła swojego faceta, który według niej, nie jest przystojny.
Pokazuje mi foto.
Chadlite 1.9m xD

It’s over kutafony

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki
  • 31
@sugmadig: akurat dopoki tej foty tego typa nie pokazesz to zakladam ze to zaden chad lite tylko pewnie maksymalnie middle tier normie. Ludzie na tym tagu maja czesto ogromne problemy z w miare obiektywna ocena atrakcyjności mezczyzn. Fajnie to pokazal tinderowy eksperyment judasza blackpill rawa "adrian the normie" gdzie typowi 5/10 niektórzy dawali 7/10 i nazywali go chadem lite xD albo sytuacje gdy ktos wrzuca zdjecie przeciętnego typa z kobieta tez
@AdamKarolczak02137: miałem poprosić randomową różową aby przesłała mi zdjęcie swojego fagasa? XD
Kolo był atletyczny, młody, z fajną fryzurą i przede wszystkim był wysoki. Nawet z normickim ryjem jak masz 1.9m to już jesteś chadlite

Na pewno nie był na tak nisko przeciętnym poziomie jak jego różowa
kobiety są jebniete licza się tylko zasoby i wygląd i każda taka jest xd


@razem: @sugmadig: Tylko czy na pewno? One mają za zadanie wybrać najlepszego samca. Mając tyle atencji samoocena rośnie.

Każdy facet jakby miał do wyboru codziennie kilka kobiet, przebierałby jak one.

Tinder który miał być (chyba) dla takich piwniczaków, stał się niebem dla reszty chadów.
Pamiętam miałem tindera z 7-8 lat temu to całkiem inaczej to wyglądało