Wpis z mikrobloga

ałć p0lki nie starzeją się najlepiej xD
przeglądam sobie fb i insta moich "znajomych" ze szkół i nie wygląda to dobrze

za niedługo trzydziestka here, moje rówieśniczki już mają pierwsze zmarszczki, zmęczenie na twarzy, pusty wzrok po 1000 kutangach czadów, i coraz agresywniejszy stosunek do każdego bo ich sen z instagrama się nie spełnił
a ja sobie zamulam jak zamulałem bo nie miałem nigdy żadnych oczekiwań od życia i czuje dobrze człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

protip dla każdego przegrywa, należy zadbać o kasę, zdrowie i chodzić na divy a starość nie będzie taka straszna
#blackpill #p0lka #zwiazki #divyzwykopem #przegryw #rozowepaski
Pobierz N.....u - ałć p0lki nie starzeją się najlepiej xD 
przeglądam sobie fb i insta moich...
źródło: comment_1651921367hpGrVnzOf5TlqY4MsUpiW4.jpg
  • 16
@NadmiarNiedoboru: wystarczy nie być jebnieta kura domową z 4 bachorów. Moja różowa ma 35, a wygląda na 25. Mnie też nie dają mojego wieku nigdy. Ale to trzeba trochę o siebie dbać i żyć bezstresowo. Z tego co widzę w komentarzach to taki styl roczników po 80 jest dość popularny, brak dzieci, 2 zagraniczne wakacje w roku itd.
@NadmiarNiedoboru: na fb i insta to i tak masz zamazony obraz przez filtry na zdjęciach

Als generalnie zależy w jakim środowisku się obracasz. Jak idziesz do żabki, to nic dziwnego jak zobaczysz tam zmarnowane życiem kobiety.

Pójdź na zajęcia sportowe czy do jakiegoś salonu medycyny estetycznej i tam się trafi zadbana Polka po 30 wyglądająca na kilka lat mniej.