Wpis z mikrobloga

@eehhh: legitny topical dutasteride z normalnej apteki bez recepty (na Andorze mają dość liberalne prawo)

Sam tam kupiłem i używam ale stężenie 0,025%

Tretynoina jest ok o ile potrzebujesz (jeśli minox słabo działa)

No i rozpuszczone w Trichosolu, na chwilę obecną najlepsza opcja (minimalna ilość alkoholu)
  • Odpowiedz
@ascend: taa wiele razy zamawialem kremy i przychodzi bez problemu w kilka tygodni, tylko przesylka 20 euro i niestety poczta polska idzie
  • Odpowiedz
@feegloo: o dzieki, bo na razie lece z topical fin i sam rozrabiam w stemoxie. Jest jakas roznica w tym ze finasteryd/dutasteryd jest rozpuszczony w trichosolu?
  • Odpowiedz
@eehhh: Trichosol to rozpuszczalnik do leków brazylijskiej firmy farmaceutycznej Fagron

Trichosol rozwiązuje "problem minoxidilu" - standardowo trzeba rozpuszczać go w etanolu 96% i dodawać promotory przenikania typu glikol propylenowy. Powoduje to wysuszanie skóry, tłuste włosy i uczulenie.

Trichosol ma głównie roślinny skład, nie podrażnia skóry i jest minimalnie tłusty (rozpuszczona pianka z minoxem ma minimalnie lepszy efekt kosmetyczny). Są normalne badania naukowe że działa z minoxem jeszcze lepiej. Można w nim rozpuszczać pełną gamę leków które masz w Farmacia
feegloo - @eehhh: Trichosol to rozpuszczalnik do leków brazylijskiej firmy farmaceuty...

źródło: comment_1651861547YDYdDws8alVZnk5PLaCeQU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@feegloo @eehhh Mam pytanie bo zamówiłem sobie tretynoinę(retrides) i zastanawia mnie gdzie ją przechowywać. Na reditach zdania są podzielone raz mówią ze trzymają normalnie w tem. pokojowej a inni w lodówce. Na opakowaniu pisze ze ponieźej 25 stopni. A wy jak przechowujecie i jakie macie zdanie na ten temat. Z góry dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz