Wpis z mikrobloga

@podomka
A co sądzisz o wypowiedzi Amber Heard:

Powiedz światu, że jesteś ofiarą przemocy domowej. Zobaczymy, kto ci uwierzy


Albo

Nie mogę obiecać, że znowu nie dojdzie z mojej strony do przemocy, robię się tak wściekła, że puszczają mi nerwy


Jeśli sąd wyda wyrok na korzyść Deppa to usuniesz WSZYSTKIE wpisy go szkalujące? To nieprawdopodobne z jaką pewnością o nim tak negatywnie piszesz.
#johnnydepp
  • 28
@Kondzio30: Prawnicy Deppa próbują przekonać sąd do wzajemnej przemocy, tymczasem eksperci zaczynaja podważać ten zarzut.

Ruth Glenn, prezes i dyrektor generalny Narodowej Koalicji Przeciwko Przemocy Domowej (NCADV) o wzajemnej przemocy.

Ruth Glenn kwestionuje istnienie „wzajemnych nadużyć”. Powiedziała, że w każdym incydencie między dwojgiem ludzi jest „główny agresor”.

Glenn dodał, że samoobrona przed głównym agresorem może „wyglądać jak nadużycie”, ale to nie to samo, co sprawowanie przez sprawcę kontroli nad ofiarą.
Reagowanie
@podomka: albo jest odwrotnie i to Amber jest głównym agresorem.


@MosPass: Nie jest. Mamy już prawomocny wyrok z uk. Depp jest na 100% głównym agresorem. Najlepszym prawnikom nie udało się anulować wyroku, wiec nie warto próbować.
@MosPass:

@podomka: chodzi o ten proces, gdzie głównym zarzutem był nagłówek z The Sun? Gdzie wyrok sądu pozwala tylko na użycie zwrotu "żonobijca" i nic po za tym. Faktycznie, wszystko już jest jasne.


@MosPass: nie, nie o to. Depp przegrał proces, ponieważ udowodniła 12 pobic i dlatego można go nazywać zonobijca.
Mamy już prawomocny wyrok z uk.podomka: Jedyne co sąd udowodnił to że są przesłanki do tego, że Depp ją prawdopodobnie bił więc nagłówki The S*n mogą być prawdziwe. Resztę sobie dopowiadasz i sama wydałaś wyrok na Deppa, nie sąd


@rimyi: Sąd nie wydaje wyroku na podstawie prawdopodobieństwa xd udowodniła przemoc zgodnie z wymaganiami na poziomie cywilnym, ponieważ to był proces cywilny.