Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Oto co myślą kobiety o typach co szukają ich ma spotedach bo "nie było jak zagadać". Gościu dał ogłoszenie, że laska co pracuje w na zamku wpadła mu w oko. O dziwo zguba się znalazła i odpisała do desperata xd

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #redpill #blackpill #bluepill #zwiazki #cringe #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_16518233754F9cTpLYhb7H9oOansOQVb.jpg
  • 16
@Zionyq:
Bardziej chodziło mi o podajże.
Tak to często bywa, jak ludzie usiłują zapisać słowa lub wyrażenia, które gdzieś zasłyszeli. I mamy takie kwiatki jak dekold, karnister czy także tego.
w sumie zrobiła mu przysługę, bo robiąc spacje przed znakami zapytania zabiła cały czar swojego uroku


@Iskaryota: Tylko upośledzeni ludzie zwracają na to uwagę w taki sposób, aby określać jakim typem człowieka jest dana osoba.
Poza tym, język pisany ma zasadniczo jedną funkcję: komunikację.

Jeśli przerasta cię odbiór treści, bo ktoś popełnił nieistotny błąd ortograficzny, to znaczy że jest:
a) upośledzony
b) złośliwym, zgryźliwym, upierdliwym głąbem

( ͡° ͜ʖ
@TheGreenBastard: ładnie żeś odwrócił kota ogonem xD. Wychodzi na to, że trzeba poprawiać nie tego, który popełnia błędy, a tego, kto je zauważa.

Czemu na maturze jeszcze nie można pisać opracowań w formie emoji? Wszak też to spełnia swoją funkcję komunikacyjną, czasem nawet lepiej niż mowa pisana.

Interpunkcja, ortografia to też forma komunikacji - komunikacji czy jesteś debilem, który nie potrafi posługiwać się swoim macierzystym językiem w formie podstawowej. Spotkałeś kiedyś
@Iskaryota: oczywiście ze interpunkcja i ortografia jest ważna

Ale osoba która w tak agresywny sposób jak ty, zwraca uwagę innym i dodatkowo ich obraża, bo na forum ze śmiesznymi papieżami robi zupełnie nieistotne błędy, to idiota.

A teraz spadają na czarno.
@sruba_m3: No ale widzisz różnicę między forum z memami, a oficjalnymi meijami w pracy? Czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Absolutnie każdy polonista przyzna mi rację. Myślę ze sam profesora Miodek nie maiłby nic przeciwko takim błędom:p

Tylko takim durnym napinaczom, hejterom bez jakiegokolwiek pojęcia o świecie, takie rzeczy przeszkadzają
Jeszcze jakby typ napisał cos w stylu: Ej niewiasto, masz tam błąd" to rozumiem i szanuję taka
@sruba_m3: No to sobie klasyfikuje ludzi, bo robią nieistotne błędy typu spacja:p

Jak tam sobie chesz. Powodzenia:p

Chyba napisze do mojego wykładowcy od algorytmów, bo zdarza mu się napisać coś w głupi sposób xd

"Szanowny panie profesorze, jest pan śmieciem ludzkim, bo napisał pan jedno słowo w bezokoliczniku xd"

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteście śmieszni.