Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

KWIECIEŃ 2022

1. Prawo i Sprawiedliwość - 35,1% - 224 mandaty (⬆0,8%)
2. Koalicja Obywatelska - 25,3% - 138 mandatów (⬆0,8%)
3. Polska 2050 - 11,3% - 53 mandaty (⬆0,1%)
4. Lewica - 7,8% - 29 mandatów (⬆1,2%)
5. Konfederacja - 6,1% - 15 mandatów (⬇1,0%)

PODSUMOWANIE POPRZEDNIEGO MIESIĄCA

rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

KWIECIEŃ 2022

1. Prawo i Sp...

źródło: comment_1651820131pFbYfprdLhVZvgyj5ThfAH.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moze nie doroslem, ale tak zrobie i podobnie postapi multum innych wyborcow.


@miki4ever: Aha XD Na złość mamie #!$%@?ę sobie nogi w kolanach, bo mi dała brzydkie spodenki.

Lepiej niz za PiSu, to dowolna inna.


No chyba że te dowolne inne byłyby na wspólnej liście to wtedy nie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: wierzę, że Konfa poleci pod próg. Brak PSL to też dobra wiadomość, bo brak naczelnej kurtyzany polskiego Sejmu ogranicza szanse PiS na budowę koalicji. No, chyba że znów podkupią posłów. Choć sam fakt, że w ogóle rozważa się dobre scenariusze przy zwycięstwie PiS to absolutny dramat
  • Odpowiedz
Warto zwrocic uwage na to ze KO idzie teraz z bardzo socjalnymi, spolecznymi haslami. Bez szans na to zeby po wyborach ograniczali wydatki panstwa tak jak po 2007. W tym momencie maja postulaty jak lewica.
PiS jesli wygra to dzieki hojnym obietnicom.
Lewica to wiadomo, polityka rozdawnicza.
Nie wiem haki pomysl na gospodarkę ma Hołownia ale on nie wygra wyborow.
Konfederacja tez nie wygra na szczescie.

Czyli
  • Odpowiedz
Na złość mamie #!$%@?ę sobie nogi w kolanach


@Khaine: Tak technicznie, to #!$%@? WAM nogi w kolanach, bo nie mieszkam w Polsce.

Natomiast uwazam, ze jak Polacy chca sobie wybierac dalej PiS to niech wybieraja, ich sprawa, skoro zycie w takich warunkach to kim ja jestem, zeby z tym walczyc. Bede siedzial dalej w tych upadajacych Niemczech, bojac sie wyjsc na ulice, bo gwalco i mordujo...
  • Odpowiedz
No chyba że te dowolne inne byłyby na wspólnej liście to wtedy nie XD


@Khaine: Wyciales cytat z innej rozmowy, gdzie moje wpisy nie odpowiadaja tym z twojej. Tak, w innych wpisach znajdziesz mnie popierajacego Konfe i nienawidzacego Konfe, tak sie trolluje na wykopie od 13 lat:)
  • Odpowiedz
Warto zwrocic uwage na to ze KO idzie teraz z bardzo socjalnymi, spolecznymi haslami. Bez szans na to zeby po wyborach ograniczali wydatki panstwa tak jak po 2007.


@walk_on_gilded_splinters: no to sobie zagłosuj na kogoś z Nowoczesnej, ja tak głosowałem ostatnio i będę głosował teraz
  • Odpowiedz
: Konfederacja będzie zyskiwać bo coraz więcej Polaków, z powodu kryzysu, może krzywo patrzeć na imigrantów ze wschodu. A Konfa już teraz robi właśnie na tym politykę.
PiS zacznie tracić. Wielu sądziło, że wojna da im 40% a tu lipa. Lepiej już nie będzie, chyba że ordynacje zmienią.
PO pewnie pójdzie w wspólnym bloku z Holownią, chociaż to tylko gdybanie. Jednak jeśli na opozycji każdy pójdzie osobno, to mogą przegrać. Także jednak
  • Odpowiedz