Wpis z mikrobloga

@rales: Wygląda na to, że konfederacja za 2 miesiące będzie pod progiem. Budują dobrą pozycję startową przed wyborami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rales: PiS + Konfederosja = 239 mandatów.

Chlew obsrany gównem.

Promyk nadziei jednak jest - ruskie onuce z Ozjaszem na czele zdają się szybować pod próg wyborczy; gdyby jednocześnie opozycja miała łącznie ponad 230 mandatów, to może udałoby się skleić jakąś koalicję, chociaż równie dobrze to PiS może mieć >230 i czekają nas kolejne lata katotalibańskiego „dobrobytu”.
  • Odpowiedz
Nie jest źle. Konfa pod próg i PiS nie będzie mieć koalicjanta, w przeciwieństwie do KO.


@klawiszs: ale akurat do popierania socjalu to nie będzie problemu ze znalezieniem koalicjantów, zarówna w Lewicy jak i w KO.
  • Odpowiedz
@pawel694: @kubex_to_ja: @dildo-vaggins: na szczęście mamy demokrację. Ja też się dziwię że KO i lewica mają tak duże poparcie, myślałem że po reakcji unii europejskiej na atak Rosji na Ukrainę nikt już nie będzie chciał głosować na te partię. Do wyborów jeszcze trochę, miejmy nadzieję że lewica z konfederacja całkowicie odpadną z wyścigu. No i zgadzam się, ponad 10% polski 2050 to faktycznie mem xD
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: maja poparcie bo myślą racjonalnie, mówili żeby pis nie trzymał np Węgrami. Pis to nic innego jak Partia komunistyczna tylko razem z kościołem
  • Odpowiedz