Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

KWIECIEŃ 2022

1. Prawo i Sprawiedliwość - 35,1% - 224 mandaty (⬆0,8%)
2. Koalicja Obywatelska - 25,3% - 138 mandatów (⬆0,8%)
3. Polska 2050 - 11,3% - 53 mandaty (⬆0,1%)
4. Lewica - 7,8% - 29 mandatów (⬆1,2%)
5. Konfederacja - 6,1% - 15 mandatów (⬇1,0%)

PODSUMOWANIE POPRZEDNIEGO MIESIĄCA

rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

KWIECIEŃ 2022

1. Prawo i Sp...

źródło: comment_1651820131pFbYfprdLhVZvgyj5ThfAH.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klawiszs: przestalem korzystac z sociali poza wykopem, wiec takie teksty to nie do mnie.

Wspolpraca pisu z lewica wytykana i potepiana byla nawet przez Krytyke Polityczna, nie jest to wymysl prawej strony. Te partie maja podobne poglady gospodarcze i roznia sie jedynie stosunkiem do KK.

A sugestie o wspolpracy pisu i konfy sa smieszne.
Juz predzej PIS dogada sie z pojedynczymi
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariner Nie ma to jak traktować opozycję jako zbawców tego narodu XD
Nigdy w historii nie opozycja nie była tak słaba jak jest obecnie, a to o czymś świadczy. Banda nieudaczników.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wariner I zamiast PiSu dać rządzić jeszcze większym partaczom, za których rządów ludzie pracowali za 5 zł na godzinę. Miałem okazję żyć i pracować w tamtych czasach i wiem jak to wyglądało. Ludzie pracowali jak Beduini, na nic nie było nikogo stać. O wakacjach za granicą mogłeś jedynie pomarzyć. Obecnie sytuacja diametralnie się zmieniła na plus. Mimo iż PiS to żadna super partia i też mają wiele za uszami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Suns: śmieszne? Śmieszny to może jesteś ty.. konfa głosuje z PISem cala kadencje, wszystkie najważniejsze ustawy które miały znaczeniej dla min. Opinii publicznej zostały przegłosowane głosami cumfiarzy lub dozwolone przez wstrzymanie głosu, to już teraz jest koalicja - jeszcze tylko udają :) Czekam na ten partyjny wysryw że statystykami głosowania gdzie konfa głosuje z PISem najmniej.. szkoda że chodzi o ustawy i poprawki które nikogo nie interesują lub są popierane
  • Odpowiedz
@Nanuno: Też żyłem i pracowałem za czasów poprzednich rządów i nie zgadzam się z tym, o czym mówisz - stać mnie było na wakacje za granicą i nie pracowałem jak Beduin.

Zwiększenie poziomu życia za pisu to zasługa koniunktury niezależnej od rządu i nierozsądnej polityki socjalnej, przez którą zaczynamy mocno obrywać.

Dołóż do tego tragiczną politykę międzynarodową, niszczenie podstaw państwa prawa i rodzącą się oligarchię - ciężko byłoby w tych
  • Odpowiedz
  • 1
@Wariner Nie podzielam twojego zdania. Za rządów PO-PSL bezrobocie hulało, a sporo osób pracowało u Janusza ponad swoje siły, żeby przeżyć do 10 następnego miesiąca.
Typowe rozumowanie lemingów, jak coś źle się dzieje to wina PiSu, ale jak standard życia znacznie się podniósł i dużo więcej osób stać na wakacje za granicą, nie biorąc na to kredytu, to już PiS się do tego nie przyczynił. Szkoda, że za poprzednich rządów koniunktury
  • Odpowiedz
I zamiast PiSu dać rządzić jeszcze większym partaczom, za których rządów ludzie pracowali za 5 zł na godzinę.


@Nanuno: za PO pracowałem za 15 zł na godzinę, teraz mam więcej tylko co z tego ze mniej chleba, węgla czy benzyny za to kupię. Za 13 letnie auto z niedużym przebiegiem płaciłem około 6,5 - 7,5 k pln a teraz 12k pln i więcej?

Co z tego że więcej się zarabia jak więcej trzeba płacić i to nie pokrywa tych kosztów? Mieszkania miały być dostępne, pewnie dzięki temu niektóre podrożały dwukrotnie w ciągu 3 - 5
aarahon - > I zamiast PiSu dać rządzić jeszcze większym partaczom, za których rządów ...

źródło: comment_1651850477APqRDeNPJBM5zDuPPd5X1D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz