Wpis z mikrobloga

206 330,33 - 14,47 = 206 315,86

W końcu raz nie zaspałem i dałem radę wyruszyć przed 5. Symbolixznue, bo 4:59, ale jednak ( ͡ ͜ʖ ͡)

W nocy lało, ale rano już się uspokoiło i została przyjemna, ledwo dostrzegalna mżawka. Było cieplutko, na chodnikach w sumie sucho - biegło się wyjątkowo przyjemnie, aż leniwie - tempo koniec końców równie wyluzowane, bo 5:17 min/km. Wszystko to w sam raz żeby się dobudzić i zaostrzyć apetyt przed śniadaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłejo piątunia!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 206 330,33 - 14,47 = 206 315,86

W końcu raz nie zaspałem i dałem radę wyrusz...

źródło: comment_1651818705r3Opj22FTF8vMLbjnUOJYA.jpg

Pobierz
  • 7
@enron 5:17 wyluzowane tempo, a ja chciałbym zejść poniżej 6 min/km na dystansie 10 km, ale dysze jak parowóz i narazie chyba nieosiągalne:( no ale ja biegam niezbyt systematycznie, a do tego ważę jakieś 15 kg za dużo
@enron 5:17 wyluzowane tempo, a ja chciałbym zejść poniżej 6 min/km na dystansie 10 km, ale dysze jak parowóz i narazie chyba nieosiągalne:( no ale ja biegam niezbyt systematycznie, a do tego ważę jakieś 15 kg za dużo


@ajag: no to podstawa zrzucić dodatkowe kilogramy, bo przyspieszanie przy takim obciążeniu zdrowe nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sam też mam trochę na sumieniu (mam teoretycznie 5 w
@enron w zeszłym roku biegałem więcej, ale to też tak bardziej po swojemu a nie jakimś konkretnym planem. W grudniu brałem udział w biegu na 5 km organizowanym u mnie w mieście to miałem czas trochę ponad 31 minut, teraz zapisałem się na czerwiec na 10 km i chciałbym poniżej godziny. Myślę że jest to do zrobienia.
@ajag: 10 km poniżej godziny to raczej spokojnie sobie wyrobisz, tempo 6:00 jest w zasadzie w zasięgu każdego kto ćwiczy. Trzymam kciuki ( ͡ ͜ʖ ͡)