Wpis z mikrobloga

jakie mają preferencje polityczne uczestnicy?

Pioter - konfederata wiadomo, konserwatywne podejście do związków, lekki mizoginizm, wolne niedziele itd.
Agnieszka - raczej KO, takie wielkomiejski vibe pani z banku, singielka koło 30tki, którą pis #!$%@? wiborem, inflacją i podatkami
Kamil - też KO, bo młody biznesmen na dorobku, poza tym siara na kogoś innego w jego towarzystwie
Dorcia - Hołownia, bo taka ugodowa, skromna. Ciągnie ja pewnie w stronę lewicy, bo ekologizm itd., ale starzy są dość konserwatywni, więc poszła na kompromis
Adam - Pis, bo wszyscy w lubelskiej mieścinie głosują na pis i jak ktoś by się dowiedział, że popiera inną opcję, to by go palcami wytykali. Poza tym rząd wymusza na jego januszeksie coroczną podwyżkę.
Patka - ma #!$%@? #!$%@? i #!$%@? nie chodzi na wybory
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 13
@Opad4991: Wprowadziłbym pewne zmiany. Dorotka to taka typowa partia Razem. Eko, vege i tak dalej. Pewnie Mazdę Piotra zastąpiłaby rowerem, ale to obciach jeździć dwoma kółkami po Zduńskiej Woli. Piotr to taki ,,twardy PIS", widać po nim, że on lubi Antka i taką twardą postawę wobec wszystkich wrogów RP. Kamil i Agnieszka-tu może być tak, że on nie chodzi na wybory, bo woli oglądać Anwil i jeść chipsy, a ona tu
@Sylwiusz89: też myślę, że Dorotka to typowy lib-left, taka Lewica, frakcja Biedronia. Piotr to Konfa, a jeśli już zjednoczona prawica to raczej Solidarna Polska. Co do Agi to jednak Białystok to zdecydowanie jest za PO, w podlaskim za PiS jest zdecydowanie łomżyńskie , a białostocka prowincja to pół na pół - katolicy są zazwyczaj za PiS, ale prawosławni za PO . Kamil to raczej ma w głębokim poważaniu politykę. Adam to
@galicjanin: @agaaa_: To łącząc to co piszecie, że Białystok to PO, a Aga nie robi w SKOK-u, to u niej jak najbardziej PO jest możliwe. Widzę, że do Kamila się zgadzamy, że ma wywalone na politykę. On ma na wiele rzeczy wywalone. Browar, chipsy, Anwil i Laguna coupe, czyli miłości Kamila. Piotr to typowa opcja radykalna. Solidarna Polska zapomniałem o niej. Faktycznie Piotr to taki duży Ziobro. A z Adamem
@ksanthippe: U niej to jest takie vege, rowery, partia Razem, nie wojująca Wiosna Biedronia. A wiele takich dziewczynek robi to co chce rodzina. Stąd myślę jej udział w programie. Ona jest nie do życia. Płaczliwa i tak dalej, więc wiedziała, że jak nie znajdzie jej TV męża, sama nie znajdzie. Chłopaka tak, ale może na miesiąc-dwa, a dla niej był potrzebny mąż. A z tym Hołownią, to ja osobiście nie znam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylwiusz89: xD czyli nie znam się a wypowiem się xD nie wiem skąd wziąłeś rowery, w programie jeździła autem. Skoro sam piszesz że potrzebny jej mąż to ma potrzeby konserwatywne. A że nie znasz głosujących na Hołownie to nie oznacza że nie istnieją xD to katolicka wersja postępu. Właśnie ochrona środowiska, prawa zwierząt, często weganizm. Plus kościelne nauki. Hołownia pisał przecież książki popularne religijne.
@ksanthippe: Rowery to z wypowiedzi Witolda ,,San Escobar". Weganizm i rowery, jakoś tak to leciało. Potrzebny jej mąż, bo jej bycie ,,wege" to taki bunt w jej wykonaniu i nic więcej. Tatuś i mama nie pozwolą na więcej ,,dziwactw" w ich toku rozumowania. To była ironia z tym Hołownią. To co napisałaś to nie jest żaden program wyborczy. Hołownia to gość co w TVN stracił swoją niszę, to przebrał się w