Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Skarpetki buty i zegarek kupione. Stare buty juz sie nie nadawaly do biegania.

Wczoraj 30minut biegu. Dzisiaj 40min. Bieganie po lesie to jest duża przyjemność w te dni.

Od poniedziałku juz wjezdza plan 10km w 55 minut w miesiąc. Jak bedzie szlo dobrze to może zbije do 50. Zobaczymy. Równolegle robie sobie te treningi z neta na 100 pompek i brzuszkow. Po ostatnim maratonie wyglądałem jak szkielet. Teraz chyba nie chce tyle schudnac :d

Udanych treningów mirki.
#bieganie
Przygotowuje sie od zera do #maratonwarszawski chcesz to obserwuj tag ;) może sie razem nakręcimy.
  • 10
poniedziałku juz wjezdza plan 10km w 55 minut w miesiąc. (...) Po ostatnim maratonie wyglądałem jak szkielet.


@KredaFreda:

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale jesteś w stanie przebiec 40 km ale nie jesteś w stanie zrobić dychy w 50 minut??
@gienon: plank, leg raises w różnych konfiguracjach, ab roller, mountain climbers, "rowerek",
"Brzuszki" też nie są zły, pod warunkiem że się je wykonuje prawidłowo, tj. odcinek lędźwiowy pozostaje na ziemi. Fachowo to chyba się crunches nazywa.
@KredaFreda: Te treningi "100 czegośtam" można o kant dupy potłuc. Skup się bardziej na ćwiczeniach wielostawowych tj. przysiady, wejścia na skrzynię, wziosy na łydkach, martwy ciąg, push press itd. Nie trenuj na ciężarach submaksymalnych, bo sobie krzywdę zrobisz. Chodzi o to abyś wzmocnił mięśnie i popracował nad siłą eksplozywną. P.S. Masz profil na Stravie? Chętnie będę śledził twój progress :)