Wpis z mikrobloga

znajdzie sobie setkę spetmiarzy


@M_xxx: Bzdury opowiadasz. Pokaz mi zjawisko spermiarstwa w XIX wieku, gdzi ona było, czym się przejawiało?

Poszukaj sobie historii o dziwolągach - chłop z dwiema twarzami, chłop, z 4 nogami , karzeł itp - każdy z nich miał
  • Odpowiedz
Poszukaj sobie historii o dziwolągach - chłop z dwiema twarzami, chłop, z 4 nogami , karzeł itp - każdy z nich miał żonę.


@7160: A to dziś normictwo też nas takimi historyjkami zarzuca. A bo Mini Majk, a bo tamten...
Prawda jest taka że mężczyźni mieli dwa razy rzadziej potomstwo niż kobiety (wg badań nad genami - to jest fakt)
Spermiarstwo było zawsze. Mamy to w
  • Odpowiedz
dziś fryzjerka jest w stanie sama się utrzymać


@M_xxx: Dawiej też była w stanie - póki nie zaszła w ciąże. Dziś też zachodzą w ciąże - jak miałaby przeżyć 9 miesięcy? Bazując tylko na swoich składkach dostawałaby 1/2 tego co dziś dostaje.

też płacąca podatki na
  • Odpowiedz
Jeszcze to opowiadanie jak to kobiety nie dają sobie rady i kiedyś "bez przywilejów" były uzależnione od mężczyzn... Tylko że kiedyś to one nie mogły studiować. I co, chcesz dziś im też zakazać studiowania żebyś miał łatwiej mieć od kobiet wyższe wykształcenie? Wtedy to będzie ten "brak przywilejów kobiet"? Czy może zakazać im głosowania czy dziedziczenia majątków?
Jak nie jesteś burżujem to po wprowadzeniu "prawdziwszego kapitalizmu" nadal nim nie będziesz tylko aktualni
  • Odpowiedz
całowanie je w rękę, pokłony, okazy wybitnego s


@7160: Tak jak dzień kobiet w PRLu - dla niej goździk, laurka w Trybunie a w rzeczywistości podawanie do stołu Pana Prezesa.
  • Odpowiedz
nie mogły studiować


@M_xxx: Tak, w epoce brązu sttudia bardzo wiele dawały, co prawda w epoce kamienia łupanego bardziej liczyły się technika i kursy internetowe.

eż zakazać studiowania żebyś miał łatwiej mieć od kobiet wyższe
  • Odpowiedz
Ja to widzę inaczej - jest to sposób na powrót do tradycji - wyśmianie ich postępakowatości, pokazanie, że to głupota "chcesz równości? Bierz CKMa i chodź ze mną na front", zmuszenie do poniesiena konsekwencji za głupotę.


@7160: A ja to widzę tak, nie jestem za obowiązkową służbą wojskową w czasie wojny, więc nie ma takiej możliwości, żebym wyśmiewał kobiety, które nie chcą być tak głupie jak faceci, którzy chcą z
  • Odpowiedz
e chcą być tak głupie jak faceci


@grzsci: Czy obrona własnego domu przed włamywaczem również jest głupotą?

równanie w streonę
  • Odpowiedz
Dawiej też była w stanie - póki nie zaszła w ciąże. Dziś też zachodzą w ciąże - jak miałaby przeżyć 9 miesięcy?


@7160: Może tak samo jak nie zachodząc w ciążę? Nie wiem czy wiesz, ale będąc w ciąży można pracować.

Z resztą co ma wspólnego istnienie L4 (bo chyba o to ci chodzi) z tym że jesteś incelem i nie możesz zaruchać. Te co nie planują żadnych dzieci też nie chcą cię na
  • Odpowiedz
  • 2
Czy obrona własnego domu przed włamywaczem również jest głupotą?


@7160 Czy uważasz, że powinien być obowiązek obrony własnego domu pod groźbą więzienia? Bo coś widzę, że nie czaisz, że ja ciągle nawiązuje do "obowiązku" i idiotach co chcą go wymusić na innych.

Urawniłówka równa w dół. Nie da się specjalną ustawą równać w górę. Duda mówi, że wszyscy będą równie bogaci? Wszyscy będą tak samo biedni.


Nie da się ustawą wyrównać
  • Odpowiedz
Zrobię ci tę przyjemność i zniże się do twego poziomu (i tak juz leżę).

k samo jak nie zachodząc w ciążę


@M_xxx: Każda kobieta chce dziecko (obecnie mniej, bo mężczyźni stworzyli wygodny
  • Odpowiedz
Każda kobieta chce dziecko


@7160: xD Dobra, dalej nie czytam, bo ileż można. Ale zapamiętam twój tekst o #!$%@? przed tygrysem szablozębnym xD
  • Odpowiedz
@buc123t:
Szkoda, że nie dodałeś tego, że Staśko napisała ten tekst w "obronie facetów" dopiero wtedy, gdy pojawiła się info, ze polskie kobiety nie będa mogły wyjeżdząć bo tez moze będa bronić kraju.
I wzięła je w obronę. Jak ktoś wspomniał o tym, że to obłuda, to wyskoczyła z tekstem wstawiającym się za facetami.
Takie #!$%@?, bo dobrze wiemy, że na pierwszej linii forntu jest ok 95% facetów. Taaak widziałem,
  • Odpowiedz
@text: Może dlatego, że zapewne bardziej sprawdzą się np. przy opatrywaniu, bo takie posiadają umiejętności? Zapewne procentowo tak to wygląda, że tym się bardziej zajmują. Albo organizacją. Wysłałbyś lekarza na pierwszą linię ognia?
  • Odpowiedz
Może dlatego, że zapewne bardziej sprawdzą się np. przy opatrywaniu, bo takie posiadają umiejętności?

@philosophy:
Opatrywac to i faceci dobrze potrafią, moze dlatego są w pogotowiach? XD To żadna wielka filozofia, a siła jest nawet dodatkowym atutem przy rannych.
Prawda jest taka, że nie będę wnikał, czy gorzej walczą, czy nie. Obstawiam, że po prostu ten "zły" patriarchat, powoduje, że nikt ich nie pcha na pierwsza linię frontu.

Wysłałbyś lekarza na pierwszą
  • Odpowiedz
@7160: Parobek mógł sobie pozwolić na dziwkę? Chyba śnisz :D
Też jestem za wolnym rynkiem i uważam, że podobnie jak na zachodzie, studia powinny być płatne, ale to oznacza automatycznie, że i młodym chłopakom byłoby trudniej przecież. Nie wiem dlaczego tylko jedna płeć jest tu brana pod uwagę. Owszem, akurat urzędy pracy mogłyby zniknąć, ale inne muszą istnieć. I nie zapominaj o tym, że mnóstwo socjalu idzie również na alimenciarzy;
  • Odpowiedz