Wpis z mikrobloga

  • 0
@buc123t Możemy też zobaczyć jak wyglądało głosowanie w sejmie, możemy sprawdzić która partia ma w programie zniesienie obowiązku obrony Ojczyzny, możemy sprawdzić kto krytykuje Ukrainę za zakaz opuszczania kraju przez mężczyzn.
  • Odpowiedz
@7160: Nawet inne kuce się z ciebie śmieją :

Parobek mógł sobie pozwolić na dziwkę? Chyba śnisz :D

Też jestem za wolnym rynkiem...


xD
  • Odpowiedz
@text: A czyli Ty z tych wiecznie krzywdzonych przez kobiety, ok. Wymieniłeś jeden z niewielu kierunków w ochronie zdrowia, gdzie więcej jest mężczyzn. wiesz, ze są techniki podnoszenia, żeby nawet ktoś kto ma mniej siły dał radę? Nie wymieniłeś lekarzy, gdzie przeważają kobiety, elektroradiologii, pielęgniarstwa itd. Ogólnie w ochronie zdrowia masz więcej kobiet.
  • Odpowiedz
masę bezrobotnych alkoholików,


@lord_vord: To mit, że alkoholik dostaje jakis większy socjal - jeśli ma stopień niepełnosprawności to może dostać 600 zł. Nie każdy ma stopień. Z resztą takich bezdomnych alkusów jest niewielu (w porównani do ok 15% madek patusek z wielotysięcznym zasiłkiem).

Parobek mógł sobie pozwolić na dziwkę? Chyba
  • Odpowiedz
A czyli Ty z tych wiecznie krzywdzonych przez kobiety, ok

@philosophy:
Czy na brak argumentów zawsze odpowiadasz odwracaniem kota ogonem? XDDD
Dobrze wiesz, ze syndrom poszkodowanych od początków ludzkości to macie wy i używacie tego jak broni. Twój tekst też jest tym atakiem i pseudo logiką. Na każdy fakty właśnie tak reagujecie, od razu łatki i piedolenie bzdur.
Nawet tak oczywiste sprawy ze jesteście słabsze ficzyczne nie umiecie przełknąc, a co dopiero inne sprawy
  • Odpowiedz
@text: Może dlatego, że dyskusja między nami rozpoczęła się od tego tematu? To do tego mam się odnosić? Jaki brak argumentów? Mój tekst jest atakiem? Nie czytałeś chyba swoich postów w tym wpisie o kobietach.
  • Odpowiedz
Może dlatego, że dyskusja między nami rozpoczęła się od tego tematu?

@philosophy:
Od czego? Po pierwsze wyjechałaś z absurdalnym założeniem, że kobiety LEPIEJ OPATRUJĄ XDDD
Idąc taką logiką, to im bardziej specjalistyczne zadania i praca, tym bardziej uzasadnia nierówności w zatrudnieniu.
Jeżeli ty opatrunki wiążesz z tym, że kobiety robią to lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to znaczy, ze jak najbardziej uzasadnione jest to, że faceci
  • Odpowiedz
@text: Czemu uogólniasz? Ja jestem za tym, żeby albo wszyscy mieli obowiązkową służbę albo nikt. Nie podoba mi się np. że w Ukrainie musieli faceci zostać. Czego wymagam jednak od kogoś kto pisze, ze:

Każda kobieta chce dziecko (obecnie mniej, bo mężczyźni stworzyli wygodny świat).


I sam sobie przeczy w jednym zdaniu.

Podałam jeden przykład z kobietami. Ty zrobiłeś z tego analizę z danymi z dupy, festiwal obśmiewania i umniejszania
  • Odpowiedz
Czemu uogólniasz?

@philosophy:
W czym uogólniam? Nikt tutaj bardziej nie uogólnił niż ty, załżeniem, że prostą czynnośc lepiej wykonuja kobiety XD
Inna sprawa, ze sprowadziłaś te dyskusją na absurdalne tory, bo jeżeli służby medyczne stanowią w wojski z max 2%, to #!$%@? o tym, że z tych np: 2%, to kobiety stanowią większość z tych 2%, czyli np: realnie w wojsku 1,3% to kobiety medycy, a 0,7% to faceci faceci, jest dyskusją która NICZEGO nie wnosi. Bo powód, dlaczego 30% wojska (kobiety), nie są na froncie, jest zupełnie inny.

Podałam jeden przykład
  • Odpowiedz
@text: I znowu generalizujesz i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałam:

Może dlatego, że zapewne bardziej sprawdzą się np. przy opatrywaniu, bo takie posiadają umiejętności? Zapewne procentowo tak to wygląda, że tym się bardziej zajmują.


"Zapewne". Dwukrotnie.

Tak, obraziłam się na anonimowego wykopka z internetu xD Życzę Ci przepracowania problemów, bo to smutno brzmi.
  • Odpowiedz
@philosophy:
Czym generalizuje? Przeciez to co napisalas, to szczyt generalizowania i totalna bzdura. W pielegniarstwie nie ma nic trudnego i to jest kwestia wyboru, a "byciu lepszym". Zapewne mienisz sie byc feministka, tymczasem jedyne co wnosisz do dyskusji, to:
- sugerowanie, ze jedna płec potrafi lepiej wykonywac proste czynnosci, co w zasadzie zaprzecza feminizmowi,
- podajesz jakis bzdurny przyklad, ktory odpowiada za moze 1% tego o czym tyczy sie rozmowa,
- z wyobrow ludzi, generalizujesz na umiejetnosci płci,
- obrazasz mnie i to w zasadzie tylko dlatego, ze nie akceptujesz zdania innych, a swoje wytlumaczenie sprawy obierasz na
  • Odpowiedz