Wpis z mikrobloga

Kolejna wygrana Barta Staszewskiego. Bart wygrał w sądzie z gminą Niebylec. Ta oskarżyła go o naruszenie jej dóbr osobistych. To jedna z trzech takich spraw. Dwie są jeszcze w toku.
Gminę Niebylec reprezentowała Reduta Dobrego Imienia, która twierdziła że akcja Staszewskiego niekorzystnie wpływa na wizerunek gminy (°° szkoda że nie pomyśleli o tym wcześniej gdy uchwalali uchwałę.

Jakby tego było mało miesiąc temu wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie stwierdził nieważność tej uchwały.

https://www.wprost.pl/kraj/10709146/strefa-wolna-od-lgbt-jest-wyrok-ws-gmina-niebylec-kontra-staszewski.html

Z tego co się orientuję to nie było ani jednej sprawy około tabliczkowej którą Bart by przegrał, wszystkie zakończone są na jego korzyść, a ile było kucowskich znalezisk na głównej że Bart pójdzie siedzieć za tą akcję XD

#neuropa #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #polska #prawo #konfederacja #4konserwy
Pobierz saakaszi - Kolejna wygrana Barta Staszewskiego. Bart wygrał w sądzie z gminą Niebylec...
źródło: comment_1651749010sgHpL0GN6K6QvlmtAAjfXn.jpg
  • 13
@saakaszi: #!$%@?ąc od uchwał "anty-lgbt" (szczerze powiedziawszy nawet niespecjalnie interesowałem się czego one dokładnie dotyczyły, ale pewnie jakiegoś chochoła wymyślonego przez radnych z partii wodzowskiej), natomiast trochę dziwne jest dla mnie to, że tworzenie i wieszanie tabliczek, które imitują prawdziwe oznakowanie drogowe jest zwolnione z jakiejkolwiek odpowiedzialności, w przeciwieństwie do np. noszenia munduru służb przez osoby do tego nieuprawnione.

Pomimo tego, że generalnie jestem za #bekazprawakow to akurat jaranie się tym