Wpis z mikrobloga

@Pitu33: Gardzę lewicą i 'prawami' kobiet tak bardzo. Szczególnie od czasu pandemii. Nie dlatego, że jestem jakimś bigotem. Dla mnie osobiście aborcja mogłaby być w 100% legalna. Ale od czasu tych lockdownów kiedy lewactwo zaczęło domagać się obozów koncentracyjnych dla ludzi, którzy nie noszą masek lub nie chcą się zaszczepić to zacząłem gardzić lewicą jak tylko potrafię.

No i jeszcze feministki, które widzą w każdym mężczyźniej opresyjnego samca, który chce je
@BezzZnaczenia: A widziałeś protest lewicy przeciwko przymusowemu pozostaniu w kraju mężczyzn? Bo w PL mamy podobne przepisy, a jakoś ich lewica nie protestuje. Nie protestuje też przeciwko sytuacji mężczyzn na ukrainie. Lewica - która podobno jest za osobami LGBTQ+ - nagle klaszcze dla prezydenta który jest transfobem na poziomie polskiego Janusza lvl 60. Przypadki przebierania mężczyzn za kobiety gdy zostali złapani na próbie ucieczki z Ukrainy które kiedyś były wklejane na
@Pitu33: @NPC2137: @CyfrowyD: Oczekiwanie od Lewicy że będzie realizowała swój program to jak świnia ma oczekiwać że ujrzy niebo ¯\_(ツ)_/¯

Gorzej że dożyliśmy czasów w których postkomuchy złodziejskie z SLD mają więcej RIGCZu niż neokomuna od Biedronki czy 70%Zandbega xD

W ogóle jak to brzmi że Ryszard Kalisz czy TW Miller czy pijany Olek są o wiele bardziej ogarnięci od Żukowskiej czy Paulinki Matysiak xDDDD

To pokazuje jakim rakłem
@Pitu33: Zawsze mnie rozjebuje Biedroń jako przewodniczący Komisji ds kobiet. Srają się o to, że w jakimś programie jest więcej facetów a na komisji ds swoich praw walnęły faceta i to jeszcze geja.