Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: W zasadzie mam jedno pytanie - dlaczego tak eksperymentujesz z dietą? Czegoś szukasz? Optymalizujesz? A może po prostu dla własnej zdrowotności? A może czy weryfikujesz i sprawdzasz to co przeczytasz? Naukowiec, czy pacjent? :D
  • Odpowiedz
Celujesz w taki dzień w którym jednoznacznie będziesz mógł powiedzieć - MAM TO! W sensie czy do tego dążysz, czy może jara Cię sama droga i wyniki stoją obok? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@zakoo: To raczej fałszywa dychotomia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: Nic nie zrozumiałem. Chodzi Ci o myślenie zero-jedynkowe? Coś w tym złego jest? :p Ja Cię pytam Anonie o Twoje oblicze i o to czemu tak bardzo się starasz. Cel jaki #!$%@? jest w tym wszystkim? ;) wprost pytam, o wprost odpowiedź proszę.
  • Odpowiedz
Nic nie zrozumiałem. Chodzi Ci o myślenie zero-jedynkowe? Coś w tym złego jest? :p Ja Cię pytam Anonie o Twoje oblicze i o to czemu tak bardzo się starasz. Cel jaki #!$%@? jest w tym wszystkim? ;) wprost pytam, o wprost odpowiedź proszę.


@zakoo: Przede wszystkim - jestem antyfanem tłumaczenia co robię i dlaczego. Nie mam żadnego obowiązku się tutaj z niczego spowiadać. Robię co mi się podoba, co uważam
  • Odpowiedz