Wpis z mikrobloga

@BotRekrutacyjny: nie wiem ile szpeju miałeś z przodu - ale dołożenie tam 2-3kg, powoduje że rower jedzie kurła dziwnie -ja bym to nazwał jazdą na maciorze w ciąży xD (a przejechałem z przednią sakwą gdzie był materac +śpiwór plus inne gadzety kilka tysięcy km - no nie jest to jazda, która daje frajdę ;)
  • Odpowiedz
jeden komplet na sobie, dodatkowe spodenki, rękawki, nogawki, rękawiczki, może jakaś cienka koszulka z długim rękawem ultralight i wsio


@Cymerek: O tyle o ile w dzień (sobota niedziela) ma być te 15-16 stopni, to w nocy z niedziel na poniedziałek ma być nawet w okolicach 1-2 stopni (w okolicach trójmiasta)
  • Odpowiedz
@Talarkowy: no jasne. wtedy dodatkowo buff, jakieś długie spodnie, grubsze rękawiczki itp. Ale wg mnie @BotRekrutacyjny trochę za dużo zapakował rzeczy. Ja też nieraz jechałem ultra i zawsze biorę za dużo ciuchów z których się później nie korzysta
  • Odpowiedz
@Cymerek: jazda w zimie to bardzo indywidualna sprawa - jak temperatura spadnie poniżej 5 stopni to np ja będę miał bardzo duuuuży problem ze stopami (mega mi marzną :( ) a zimowych butów przecież brać nie będę.

A co do zabierania za dużo ciuchów - zgadzam się doskonale. Do tego potrzeba wielu takich wypraw i doskonałej znajomości swojego ciała w różnych zakresach temperatur.
  • Odpowiedz
@Kauabang: ja szukałem na OLX bo rok temu były permanentnie niedostępne. Zaobserwowałem wyszukiwanie na OLX i tylko czekałem aż się coś pojawi.
  • Odpowiedz