Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie ta zawiść do ukraińcow. Wielkie żale o kawałek wywieszonej szmaty albo te mityczne profity, które są ułamkiem kosztów do tego co pis rozkrada a pierwsi są do urn na nich głosować. No tak dobrze mają lepiej niż polacy, 500 zł i darmowy autobus, w zamian za utratę dotychczasowego życia i całego majątku

Co rusz słyszę jakieś historie, jak to była ukrainka paznokcie zrobić, czy u fryzjera i roszczeniowe ukraińce za darmo chcieli!!
"a na tirze jak na parkingach stałem to wolałem z ruskimi stać niż z ukraińcami, takie to są chu jeszcze gorsze od ruskich!!". A nie daj boże jak ukrainiec ma pieniądze, bo wtedy nie uprawnai ich do przeżycia xd

i to nie jakieś ruskie konta w internecie, w realu wszystko. Hitem jest moja znajoma, która całe życie na czarno robi, okrada państwo polskie a pierwsza wykrzykuje, jak to ukraińcy ciągną hajs od państwa xd

już pomijam fakt, że to w interesie państwa leży, by ci ludzie się jak najszybciej zasymilowali i płacili później w pl podatki

osoby centrum/lewicowe mam wrażenie, że mają więcej rozumu niż psychoprawica

#ukraina #neuropa
V.....e - Rozwala mnie ta zawiść do ukraińcow. Wielkie żale o kawałek wywieszonej szm...

źródło: comment_165168563177fwgHlVz2888VDBG7gBjk.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Skoro one siedzą tygodniami w bunkrach i piwnicach to kiedy maja czas na paznokietki latać?


@Papulina: A co w schronie się robi? xD Siedzi się na dupie, czasem godzinami, czasem tygodniami, czy miesiącami. Jak ktoś ma ze sobą zabawki to się bawi, czy maluje paznokcie. xD

A poza tym, to skąd wiesz skąd są, od kiedy tutaj siedzą i czy nie są od dawna tutaj?
  • Odpowiedz
@Vosemite: Ja nie mam zawiści do Ukraińców, ale do polskiego rządu - wiadomo. Nie potrafią niczego zorganizować, jedynie co, to sypnąć nieswoimi pieniędzmi. Uważam, że przy tej liczbie imigrantów mogą się pojawić problemy (dla przykładu jest to ogromna rzesza osób nie znająca języka polskiego) i powinno być to odpowiednio wcześniej zaadresowane i przemyślane, tak żeby to wszystko miało ręce i nogi. No niestety jw. polski rząd potrafi tylko prowadzić rozdawnictwo,
  • Odpowiedz
Bo to prawica. Oni żyją w bańce, że oni mają racje, są polakami i dobrymi ludźmi. Wszystko co ich otacza to zgorszenie, zło i śmierć, coś jak dzisiejsza Rosja.


@Kanterek: przestań z tym tutsi kontra hutu. Mnie określono by jako prawicowego, bo jestem wolnorynkowy, a podpisuję się za pomocą ukraińcom obiema rękami
  • Odpowiedz
@Vosemite: daj spokój szkoda strzempić ryja

mam taką sąsiadkę - 5 dzieci, każde z innym ojcem, nigdy nie pracowała i ostatnio narzekała, że ukraińcy pracę zabierają

ja mówię... Monika, przecież ty nigdy nie pracowałaś xD

tylko się popatrzyła na mnie dziwnie i poszła xD
  • Odpowiedz
też mnie rozwala zawiść do ukraincòw i te wielkie żale, a daleko mi od lewicy.. nie łączyłabym tej zawiści z konkretnym wyznaniem politycznym, ponieważ znam osoby skrajnie lewicowe i właśnie one narzekają, że im żłobki i pracę zabierają
  • Odpowiedz