Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie ta zawiść do ukraińcow. Wielkie żale o kawałek wywieszonej szmaty albo te mityczne profity, które są ułamkiem kosztów do tego co pis rozkrada a pierwsi są do urn na nich głosować. No tak dobrze mają lepiej niż polacy, 500 zł i darmowy autobus, w zamian za utratę dotychczasowego życia i całego majątku

Co rusz słyszę jakieś historie, jak to była ukrainka paznokcie zrobić, czy u fryzjera i roszczeniowe ukraińce za darmo chcieli!!
"a na tirze jak na parkingach stałem to wolałem z ruskimi stać niż z ukraińcami, takie to są chu jeszcze gorsze od ruskich!!". A nie daj boże jak ukrainiec ma pieniądze, bo wtedy nie uprawnai ich do przeżycia xd

i to nie jakieś ruskie konta w internecie, w realu wszystko. Hitem jest moja znajoma, która całe życie na czarno robi, okrada państwo polskie a pierwsza wykrzykuje, jak to ukraińcy ciągną hajs od państwa xd

już pomijam fakt, że to w interesie państwa leży, by ci ludzie się jak najszybciej zasymilowali i płacili później w pl podatki

osoby centrum/lewicowe mam wrażenie, że mają więcej rozumu niż psychoprawica

#ukraina #neuropa
Pobierz V.....e - Rozwala mnie ta zawiść do ukraińcow. Wielkie żale o kawałek wywieszonej szm...
źródło: comment_165168563177fwgHlVz2888VDBG7gBjk.jpg
  • 34
@Vosemite: a mnie rozwala naiwność, osób nie znających tematu i przechodzenie na porządek dzienny na symbole nazistowskie i wszystko co z tym się wiąże. o Swoją historie i tożsamość należy dbać i pamiętać, że "auschwitz nie spadło z nieba". wszelkie kłamstwa manipulacje trzeba zwalczać, bo prowadzi to tylko do nie potrzebnych konfliktów.aha i to nie jest kawałek szmaty tylko symbol bestialskiej śmierci od 60-100 tys kobiet i dzieci. i tu nie
@Vosemite: kilka dni temu jechałam pociagiem na trasie Przemyśl-Wrocław. W przedziale ze mną 4 Ukrainki. Każda bez wyjątku szpony 2cm świeżo od kosmetyczki. Skoro one siedzą tygodniami w bunkrach i piwnicach to kiedy maja czas na paznokietki latać? Uciekając przed bombami muszę wyglądać zaje**@$cie czy jakoś taj to szło.