Wpis z mikrobloga

@rales: Argument o braku kobiety całkowicie nieprzekonujący, ruchanie w dupe gościa to już szczyt odjazdu. Rzygać się chce na samą myśl, mają divy, gazetki, i ręce. Zwykłe geje i tyle.
  • Odpowiedz
@userrrr: nie, po prostu wielu #!$%@? od braku możliwości zaspokojenia popędu. Nie wiesz jak ty zachowałbyś się w w takiej sytuacji xd

To tak jak ludzie oglądający jakiś film o tragedii głodu mówiący do siebie 'NIE NO JA TO BYM INNEGO CZŁOWIEKA NIE ZJADŁ, ZWYKLI KANIBALE'.

Więzienie w większości państw to patologia, co sie dziwic ze ludzie sie tam patologicznie zachowują.
  • Odpowiedz
@Ulyssos: Czy Ty wlaśnie porównujesz głód do kryptopedalstwa? To Ci powiedzialem, że zawsze może sobie zwalić i mu przejdzie, albo poprosić klawisza o zamówienie dziwki i problem rozwiązany, a oni świadomie zapinają w dupala drugiego typa argumentując to "bo cweli się #!$%@?" no super, jak ja kogoś nie lubie/nie akceptuje to go nie zapinam w dupsko ¯\_(ツ)_/¯
@lysyzlombardu:
  • Odpowiedz
@userrrr: nikomu normalnemu nie stanąłby na widok owłosionej dupy (raczej odsuwasz wzrok z obrzydzeniem), nawet na bezludnej wyspie nie zrobiłbym tego z facetem nawet jakby to był Brad Pitt, więc to prawda, są to pedały
  • Odpowiedz
@rales: bo wielkie prawilniaki są kryptogejami i więzieniu nie muszą ukrywać swoje orientacji bo hehe cwelenie, pokazanie dominacji. Ja w życiu nie chciałbym mieć kontaktu seksualnego facetem nie ważne od sytuacji no ale ja jestem hetero
  • Odpowiedz