Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 792
@jmuhha: To nie przedpokój, a sprawa dla spółdzielni o zagrożenie pożarowe. Klatka ma być czysta i bez przeszkód w razie ewakuacji.

Zgłoś to szybciutko to usuną. Moje sąsiadki sobie tak trzymały stare szafki i kwiaty na nich "by było ładnie", ale jak coś im odwaliło i się po latach pożarły to jedna drugą podpieprzyła do spółdzielni i wszystko musiało ekspresowo z korytarza zniknąć choć latami nikomu niby nie przeszkadzało.
A może zamiast kraść można najpierw sąsiadowi powiedzieć, że ma to wziąć bo Ci przeszkadza?


@Moon_Dancer: A potem sąsiad się będzie mścił. Przerabiałem coś takiego i nie warto komuś takiemu zwracać uwagi. Skoro ktoś potrafi zrobić taki syfy na części wspólnej to nie wyznaje normalnych zasad. A więc zwrócenie uwagi uzna za wypowiedzenie wojny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: Jaki to jest #!$%@? wstyd.

U siebie w bloku, gdzie za specjalnie nie miałem miejsca na wózek dla dziecka, latałem po sąsiadach na korytarzu i pytałem czy nie będzie przeszkadzać jak postawie WÓZEK, ale żeby #!$%@? zrobić sobie przedpokój jak na zdjęciu? Przecież to wstydu trzeba nie mieć i mentalnie mieszkać na jakiejś wsi, gdzie przed wejściem do domu, każdy w jakiejś sieni musiał ściągnąć buty xD
@Moon_Dancer ta, oczywiście. Powiedzieć możesz.

Tylko jeśli sąsiad wpadł na taki pomysł żeby na klatce stawiać buty to jest duża szansa że jest burakiem i że odpowie po buracku.

A wtedy będziesz w gorszej sytuacji niż wcześniej. Czy zgłosisz do spółdzielni, czy #!$%@? te buty do Śmieci, będzie wiedział że to Ty (nawet jeśli nie Ty, to założy ze Ty) i może się zacząć #!$%@?, zwłaszcza jeśli jest patusem.