Wpis z mikrobloga

@mhrok87 Zoba do dowodu rejestracyjnego, ile wynosi max obciążenie. Ale wychodzi gdzieś z 1200 kg (masa własna pojazdu + załadunek)
Naturlich ciężar najlepiej rozłożyć równomiernie. Taki 150 kg wieprzak zmieści się tam na środek tylnej kanapy? Jak rozstawi uda, to pewnie może rozepchać to seicento.
  • Odpowiedz
no ale samo seicento waży już 810 kg


@mhrok87: wyjmij siedzenia XD
zdejmij klapy bagażnika, odkręć 2 koła po stronie przeciwnej do tej co będzie siedziała XD, to się auto uniesie i te koła nie będą potrzebne i tak
  • Odpowiedz
@mhrok87: Jest proste rozwiązanie, niech usiądzie na środku tylnej kanapy. Kumpel miał taki problem z mamą i babcią w swoim Hyundai Pony. Zawsze była beka jak wszystkich musiał rozsadzać według wagi, żeby auto równo szło, ale wszyscy mieliśmy dobre poczucie humoru, więc nikt się nie obrażał.
  • Odpowiedz
@Kundlozol3000: na środek tylnej kanapy

gdzie ci ona wejdzie na tył Seicento - a nawet jakby weszła to na bank już nie wyjdzie, jak ona już teraz żeby na przodzie siedzieć to muszę jej fotel maksymalnie odsunąć i jeszcze regulację poprawić do tyłu
  • Odpowiedz
  • 12
Przypomniało mi się jak miałem kiedyś cinquecento i babcia 150kg chciała żebym ją gdzieś tam zawiózł xd
Przy skręcie w lewo bałem się że siła odśrodkowa weźmie górę i obalimy cieniasa na bok :D
  • Odpowiedz