Wpis z mikrobloga

Ale to USA jest falszywe
Właśnie naszła mnie refleksja, ze zgrywają teraz bohaterów, a sami niedawno zezwalali a nawet prowokowali ludobójstwa w strefie gazy, choćby poprzez przenoszenie ambasady z Tel aviv do Jerozolimy, czemu nawet sprzeciwiało sie ONZ. Zablokowali też śledztwo ONZ w sprawie ludobujstwa

Jaka podła hipokryzja

Oczywiscie kazdy ma w dupie, inne ludobujstwa niz te medialne, bo nikt nie poklepie po pleckach jak okażesz empatie

Nie wspominam o wprowadzaniu na sile demokaracji w suwerennych państwach...
Każdy dba tylko o swoje interesy, a nie zeby dobrze zrobić ludności cywilnej

#usa #wojna #przemyslenia #izrael #palestyna
  • 10
@essos Tylko że Izrael tak naprawdę nie dokonuje żadnego ludobójstwa na cywilach w strefie Gazy tylko strzela pociski tam gdzie się ukrywają palestyńscy bojownicy jakoś nigdzie nie słyszałem żeby Izrael pierwszy wystrzelił pocisk ingerując konflikt tylko zawsze odpowiada ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeszcze o takim tłumaczeniu ruskich nie słyszałem xD


@Meneljanoo: Widocznie czegos takiego nie było na wypoku, więc nie istnieje
No i dawaj te źródła usprawiedliwiające izreael
Przemawiając na otwarciu specjalnego posiedzenia Rady Praw Człowieka ONZ, Bachelet podkreśliła również, że ataki rakietowe Hamasu na Izrael były prowadzone na oślep, bez odróżnienia obiektów cywilnych od wojskowych, co stanowiło wyraźne naruszenie międzynarodowego prawa humanitarnego.


To po ostatnim ostrzale "moiejsc w ktorych ukrywają sie palestyńscy bojownicy" wg. @Meneljanoo

Ps: rosjanie tylko chcą wyswobodzić ukraińską ludność cywilną, bo tak powiedzieli