Wpis z mikrobloga

@10129: to dajesz cycka/butelkę i wychodzisz na chwilę. Z resztą na polskich weselach nikomu to nie będzie przeszkadzało bo DJe mają manie wielkości i zawsze napier$### muzyką tak że nie można swobodnie gadać.
@linuxuser: Nie musisz sie tlumaczyc z sytuacji. Po prostu troche zbaranialem :P

Ale jak napisalem. W takiej sytuacji to albo nie idziecie albo idzie jedno z was.

Zgadzam sie tu z @muadzik

Raczej chodziloo be biegajacych i rozwydrzonych dzieciorow a nie o roczne dziecko ktore nikomu nie wadzi a jak zaczyna plakac to i tak rodzic z nim wychodzi.

No ale skoro tak se ustalili ze bez dzieci no to bez.
większe szanse, że roczne będzie płakać i denerwować ludzi zamiast dodatkowo biegać?


@10129: roczne dziecko nawet jak placze to nie biega. Normalni rodzice wtedy z takim wychodza i nikomu nie przeszkadza. I normalni ludzie rozumiej ze roczne dziecko placze. Natomiast normalni ludzie nie rozumieja rozwydrzonych 5-6-7 latkow ktorym rodzice na wszystko pozwalaja
@muadzik: @gorzki99: młody jest na butelce. Bardzo kochane i energiczne dziecko, ale wymagające dużo uwagi i cierpliwości. Bardzo dużo, nie każdy sobie z nim poradzi. Dziękuję za porady i otworzenie nowego spojrzenia na sytuację, przedyskutujemy jutro z żoną co zrobić z fantem. Z jednej strony to żony najlepsza koleżanka, z drugiej strony też zna naszą sytuację. Jeżeli stanie okoniem to niestety ale chyba pójdziemy tylko do kościoła
@linuxuser: przepraszam tak już mam że na agresorów reaguje agresywnie. Mam nadzieję że wam się uda wszystko hehe pożenić i bawić się wspólnie, a jeśli nie naprawdę nie powinniście się czuć źle - uważam, że ze strony koleżanki to bardzo niegrzeczne, ale może wszystko się naprostuje w rozmowie
@linuxuser: Mysle ze tutaj po prostu "wylano dziecko razem z kapiela" :PP

Chodzilo o sytuacje gdzie dzieciory beda niepilnowane latac a wyszlo jak zawsze.

Tylko ze z drugiej strony nie za bardzo mieli jak to ugryzc. Jesli chcieli sie pozbyc "latajacych dzieciorow" to musieliby jakos uscislic a nie napisac "dzieci". A to juz mogloby niezla gownoburze wywolac.

Jak tak jest ze to "bardziej' kolezanka zony niz Twoja to zona na jakas
@muadzik:

zawsze napier$### muzyką tak że nie można swobodnie gadać.

idealne warunki dla rocznego dziecka, które nie będzie ciągle beczeć jak mu #!$%@? muzyka w obcym otoczeniu.

jesteś pewna, że słuchawki z anc wystarczą?
w słuchawkach dużych, za ponad 1k jest raptem -20dB. Aby wyciąć muzykę która ma pewnie ponad 90dB, to by chyba trzeba takie dla operatorów młota pneumatycznego albo do broni.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/bose/quietcomfort-45-qc45-wireless

@gorzki99:

roczne dziecko nawet jak placze
serio? a co ja napisałem?


@10129: A ty posel czy inny polityk ze cytujesz wybiorczo?

Zapomniales zacytowac:

Normalni rodzice wtedy z takim wychodza i nikomu nie przeszkadza.


Nie dziekuj.

Ale zapominanie to moze byc objaw choroby wiec wez to pod uwage. Dla swojego dobra.
@gorzki99: chyba sobie żarty teraz robisz. Po co to w ogóle pisałeś w takim razie

sam zacytowałeś "większe szanse, że roczne będzie płakać i denerwować ludzi zamiast dodatkowo biegać?"

roczne dziecko nawet jak placze to nie biega. < koniec. to jest całe zdanie z kropką. w jakim celu w ogóle coś takiego napisałeś, skoro ja to samo napisałem?

nie, nie zapomniałem tego zacytować
nie, nie zapomniałem tego zacytować


@10129: Czyli po prostu nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. A to przydatna umiejetnosc.

To teraz tak zebys zrozumial:

Nad rocznym dzieckiem rodzic ma zawsze kontrole bo to dziecko jeszcze nie do konca potrafi sie przemieszczac samo. Wiec jak placze to moze je wyniesc. I w ten sposob nie robic problemow innym.

Nad kilkulatkiem rodzic nie zawsze ma kontrole bo takie juz potrafi sie samo przemieszczac i
@gorzki99: nie bardzo wiem po co tyle tego napisałeś jak to nie ma znaczenia w tej kwestii.

piszesz mi, że ja nie umiem czytać a sam odpowiadasz na coś innego niż napisałem realnie.