Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 280
Hej, kojarzycie może taki nick @kleopatrixx? Chcecie poznać statystyki dotyczące tego ile dodanych z tego konta znalezisk to czysta agitacja na rzecz #konfederacja? Proszę bardzo:

270 znalezisk. 92% całości wkładu konta. Na 293 dodane znaleziska jedynie 23 nie dotyczy Konfederacji.


Jak kwalifikowałem znaleziska? Prosto, by się kwalifikować znalezisko musi prowadzić do strony internetowej Konfederacji (ew. KORWiN, RN etc.), do jednej z ich infografik lub do filmiku z fragmentem wywiadu, konferencji, vloga etc. polityka Konfederacji, ewentualnie mieć dodany tag #konfederacja.

No dobrze, ale przecież "tag może być tylko dla zasięgu" powiecie. OK, wykluczamy każde znalezisko które miało tylko i wyłącznie dodany tag #konfederacja, ale samo w sobie nie prowadziło do stron, infografik etc.:

257 znalezisk. 88% całości. Na 293 dodane znaleziska jedynie 36 nie prowadzi do czysto agitacyjnych materiałów Konfederacji.


217 agitek przez 17 miesięcy istnienia tego jednego konta. Lekko ponad jedna agitka co każdy drugi dzień. Wliczajac w to co najmniej jeden ban na okres miesiąca.

Lista tych 36 znalezisk w komentarzu, z podziałem na "z" i "bez" tagu. Dodatkowo także moja kontra na kuriozalne twierdzenie Kleo, że jakoby jej konto było na wypoku "spalone". Oraz male outro - _co zainspirowało mnie do stworzenia tego wpisu_. Oraz dosłownie trzy zdania o #gender

Pobierz M.....a - Hej, kojarzycie może taki nick @kleopatrixx? Chcecie poznać statystyki doty...
źródło: comment_1651468516knqbL7XCUb5j49GGKFbjko.jpg
  • 32