Wpis z mikrobloga

Mirki, moja matka z siostrą uważają, że się nie szanuje bo jeżdżę do chłopaka, do tego siostra mi mówi że za chłopakiem się nie lata, za mężem można ale chłopak to tylko chłopak. Kiedyś mojemu niebieskiemu pekly okulary na twarzy bo upadł czy cos, a on jest ślepy jak kret bez oksow i poprosił żebym przyjechała mu pomóc, do lekarza pójść z okiem, do optyka naprawić okulary itp. to siostra też mówiła że mężowi to można tak pomagać ale chłopakowi to bez przesady. Czy ja mam jakieś bardziej partnerskie podejście czy serio jestem jakąś dziwna? #zwiazki
  • 126
@Mirkujacy: no właśnie, ja patrzę bardziej tak partnersko na chłopa, że po to jest związek żeby się wspierać. Teraz np matka co tydzień wymyśla że chce spędzić ze mną weekend bo coś tam i ja pozalilam się siostrze, że kurde już tyle nie widziałam się z chlopem, że ja na jego miejscu bym zerwała ze sobą bo ważniejsza dla mnie jest matka od niego a siostra na to, że nie mogę
@Qullion: bo właśnie, tak samo ja mam podejście że w związku trzeba dbać też o wygląd żeby się sobie podobać, mój chlop ćwiczy dużo, ja mniej ale no staram się coś żeby się nie roztyc ale mam słabość do słodyczy i jak jestem sama to potrafię zjeść paczkę ciastek, jak z chlopem to zjem jedno czy dwa i on mówi że już starczy i mi to pasuje bo mówiłam mu że
@Mirkujacy: matka wybrała sobie na męża mojego ojca pijaka i przemocowca który ją łał, później zmarł to nie miała nikogo a teraz znalazła faceta, który jej we wszystkim pomaga, zakupy robi, sprząta chatę, wrzuca węgiel i go jedzie i tak i ciśnie. Teraz dostał zapalenia płuc to jak już miał skierowanie do szpitala to matka jeszcze mówiła żeby po zakupy poszedł zanim pojedzie do szpitala, a typ ledwo na nogach stal
Ale kurde ona mi gada takie głupoty odnośnie związku, że np powinnam się odzywać do swojego raz na kilka dni bo inaczej zobaczy że jestem jakąś desperatka durna, muszę mu pokazywać że cały czas mam zainteresowanie innych i musi o mnie walczyć a nie że już jestem jego, tylko kurde my 5 lat jesteśmy razem, to co mam mu robić shittesty co chwile