Wpis z mikrobloga

@Arizona12: No a dlaczego nie wrzucisz jaki tytuł miało to znalezisko "informacja nieprawdziwa" za które dostałem bana nia miesiąc? Ośmieszył byś sie pięknie co? Zwoływanie sie #neuropy do zakopywania znalezizk jako informacja nieprawdziwa nie robi ze znaleziska informacją nieprawdziwą
Moje znalezisko to

Zaszczepieni zarażają virusem identycznie jak Niezaszczepieni -New Study

wykopane "informacje nieprawdziwe " to

1 Moderacja banuje permanentnie @qulob i "zakopuje" niewygodne znalezisko.

2 [Afera] Anarchia moderacji

3 Epidemiolog z
No tak dziś działa to dowód na to że wtedy też działało. Jeszcze jakiegoś fartcheck wysyłasz. Sorry ale ja nie czytam ministerstwa prawdy.


@Kam3l: WaybackMachine też zostało zmajstrowane przez ministerstwo prawdy? Snapshot z momentu posta
https://web.archive.org/web/20220226164646/https://ua.usembassy.gov/embassy/kyiv/sections-offices/defense-threat-reduction-office/biological-threat-reduction-program/
@MLGkunek: patologie SG to znam, misiu, z pierwszej ręki i nie potrzebowałem wyborczej czy tvnu, by wiedzieć, że na tamtej granicy #!$%@? się #!$%@?. co zresztą udowodniono tą obrzydliwą konferencją z rzekomą zawartością tego co zawierają telefony uchodzców. nie wspomnę ograniczenie dostepu dla dziennikarzy na terenach przygranicznych (po za klakierami z tvp).
wspomnialbym jeszcze o niszczeniu mienia aktywistów i tym podobnych wypadkach, ale dla ciebie to pewnie ściema, bo tak ci
@Arizona12: Co chcesz udowodnić tym swoim spamem? xD Nawet jak była by to informacja nieprawdziwa (a nie jest) to ma to posłużyć do obalenia wszystkich moich wpisów i znalezisk i przyklepanie mi dezinformacji? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przecież to technika stosowana przez Komunistów i tak samo przez Oceanie w książce 1984 xD
@rzymski_ntp: No tak. Koleś unikan odpowiedzi na moje wszystkie pytania i argumenty od początku mojej dyskusji ,ale to udowadnianie mi manipulacji.

WTF Is Wrong With You People?
@rzymski_ntp: Ziemkiewicz, Rola i Korwin czyli osoby, których zupełnie nie śledzę. Na tekst o wiedzy z pierwszej ręki mogę odpowiedzieć tym, że SG rzucała pizzę uchodźcom przez ogrodzenie graniczne. Ma to takie same podstawy co Twoje za przeproszeniem pier... Ograniczenie dostępu było działaniem słusznym tak samo jak wprowadzenie stanu wyjątkowego. Na cholerę służbom byli potrzebni prowokatorzy, którzy jeszcze wywołaliby incydent dyplomatyczny np. przypadkowo wchodząc na teren Białorusi. Rosjanie od lat prowadzą
@MLGkunek: Rozmowa wygląda jak lun nawet gorzej niż w przedszkolu. Olewają twoje argumenty i pytania a na koniec zarzucać ci bedzie coś wyrwane z kontekstu bo dodatkowo zle zinterpretowali coś.

Jeszcze ten beton @Arizona12: widze ze wyjechał do kogoś z argumentem

Byleby lewaczków dupka bolała, cnie?


Pod postem zapulsowanym przez niego który jest niczym innym niż 'byle prawaków dupa bolała"

O nie! ulubione źródło wielu wykopków spadło z rowerka.


Fikołek
Pobierz
źródło: comment_1651356623OmNrIJFWe7K24iUHzyyFou.jpg
@rzymski_ntp: To, że chociażby przez te akcje dziennikarze i w ogóle osoby poza służbami powinny być odcięte od rejonu ich działań. Niezależnie od tego kto rządzi w Polsce takie akcje są przykładem skrajnej nieodpowiedzialności.
Rozmowa wygląda jak lun nawet gorzej niż w przedszkolu. Olewają twoje argumenty i pytania a na koniec zarzucać ci bedzie coś wyrwane z kontekstu bo dodatkowo zle zinterpretowali coś.

Jeszcze ten beton @Arizona12: widze ze wyjechał do kogoś z argumentem

Byleby lewaczków dupka bolała, cnie?

Pod postem zapulsowanym przez niego który jest niczym innym niż 'byle prawaków dupa bolała"

O nie! ulubione źródło wielu wykopków spadło z rowerka.

Fikołek godny neuropka.
Pobierz
źródło: comment_16513569034EoCGK6gbRfgQndJIBMD5Z.jpg
@rzymski_ntp: Akurat ciężko nazwać Orwella lewakiem. Owszem był socjalistą, który jednak pozostał krytyczny wobec działań ówczesnego lewactwa i zamordyzmu kreowanego przez ZSRR. Oddzielajmy rewolucyjnych radykałów od zwykłych socjalistów.
Chodzi o to, że blokowanie czegokolwiek na poziomie DNSów prowadzi do precedensu a co dalej pozwoli na blokowanie dowolnych stron takich jakie aktualnej rządzącej partii się zamarzą a to nie jest dobre, niech ludzie sami decydują o tym jakie strony przeglądają i jaką wiedzę z tego czerpią
Z DNS-ami na Cloudflare w Adguard działa, a bez Adguarda odrzuca ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak więc ta blokada to taka trochę dla Grażyn, co powinno w ich przypadku wpłynąć pozytywnie na pojmowanie świata. Zasadniczo jednak cenzura w necie to zaprzeczenie idei Internetu, ale nie zapominajmy, że pierwszy blokowanie zaczął Rudzielec w kontekście kasyn #winatuska