Wpis z mikrobloga

pracowałem prawie 3 lata w kołchozie i nigdy więcej już nie zamierzam pracować. chyba kogoś posrało, że będę zapieprzać na ten chory system z którego korzystają tylko rozrzutni normicy którzy nie umieją oszczędzać, a samotni faceci są ebani w dupę bez masła. jak chcecie to harujcie sobie, płaćcie podatki i spłacajcie kredyty normików żeby mieli gdzie założyć swoją szczęśliwą rodzinę kiedy to wy będziecie starać się coś odłożyć mieszkając u rodziców i w samotności pijąc p--o i patrząc jak wasze oszczędności zżera inflacja, bo ciota glapiński boi się solidnie podwyższyć stopy procentowe do poziomu adekwatnego do inflacji, żeby czasami nie zasmucić "biednych" kredytobiorców, ale wiedzcie, że nawet mi was nie żal.
ja się wypisuję z tego chorego systemu i pluję na to zepsute państwo w którym dyskryminuje się samotnych mężczyzn. nie będę żadnym normikom sponsorował szczęśliwego życia kiedy to ja z matką żyję na stancji i nigdy nie założę swojej rodziny ze względu na brzydki ryj i nudny charakter. cmoknijcie mnie w tyłek, wybiórczy socjaliści
#przegryw #blackpill #kredythipoteczny #pracbaza #zalesie #takaprawda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stettiner22: przez 3 lata płaciłem podatki, zusy i inne gówna i teraz samemu nie mam z tego korzystać, pomimo, że przez ten czas płaciłem na innych? nie mogę wg twojej z------j logiki pobierać zasiłku kiedy w------a inflacja zjada moje wszystkie oszczędności które gromadziłem już od czasów kiedy chodziłem jeszcze do szkoły, tylko dlatego, że rząd woli chronić kredytobiorców zamiast stabilność naszej waluty? musisz być bardzo pijany albo chory na głowę
  • Odpowiedz
@Mystoo: jak dla mnie pobieranie zasiłków jest niemoralne po prostu mimo wszystko, tak jak inne socjale. Co do inflacji się zgodzę, już pożarła ponad miesiąc z roku pracy, a socjale cały czas ją napędzają. Biada nam, dlatego czekam aż skończę studia i wydupiam na emigrację. Już w te wakacje planuję miesiąc w Szwecji, Niemczech, czy innej Irlandii.
  • Odpowiedz
@Stettiner22: tak, zgadzam się, jest niemoralne, ale tak samo walnięcie komuś w gębę jest niemoralne, ale jak jakiś patus ci wysunie prostego, to jak najbardziej masz prawo mu oddać i tak samo robię ja. z zasiłków będę korzystać(i obecnie korzystam do czego się przyznaję), ale one i tak nie zwrócą mi nawet części tego co straciłem przez to państwo.

przez infalcję straciłem już co najmniej 20k zł wartości moich oszczędności
  • Odpowiedz
@Mystoo: Wiem, owszem poruszyłeś wiele ciekawych kwestii, masz sporo racji, raczej nadchodza ciężkie czasy. Aczkolwiek twoje podejście wygląda mi troche na takie
,,na złość babci odmroże sobie uszy"

Jeśli nie bedziesz chciał pracować przez dlugi czas, to możesz nie mieć niczego
  • Odpowiedz
@Mystoo: Ja ostatnio się zastanawiam, czy swoje oszczędności nie wpłacić na obligacje 4 letnie indeksowane inflacją... Jeśli podniosą na nim oprocentowanie...
Zawsze jakaś tam forma zabezpieczenia by była, myślałeś nad tym?

Na chwile obecną nic lepszego nie potrafie wymyślić.
  • Odpowiedz
@Freeyour: stary, pracowałem przez 3 lata i przez inflację i r-------ą gospodarkę i tak prawie nie mam z tej pracy niczego. jedyna różnica jest taka, że kiedy pracowałem to mogłem sobie pozwolić na lays'y i żywca, a teraz tylko na top chipsy i żubra, ale jednak jak taki jest koszt tego, że nie muszę słuchać pretensji mojego z-------o kierownika w kołchozie, to przeżyję. nie musze żyć dostatnie, ale za to
  • Odpowiedz