Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś mechanik od #lpg
piszczy mi centralka STAG 4 ze względu na konieczność serwisu co już doprowadza mnie do szału, tylko że zostało mi jeszcze 2000 km do zrobienia, co zajmie mi ponad 2 miesiące. Jak podjadę na taki oficjalny serwis gdzie mi zakładali instalacje to mi to wyłączą czy będą kręcili nosem? A może mam szukać jakiegoś magika?
#pytanie #samochody #motoryzacja
  • 5
@pablosz5: możesz też kupić kabel do tego program ściągasz i sobie ustawisz takie pierdółki pod siebie.
W serwisie pewnie Cię skasują stówę a kabel kosztuje 30-50zł i możesz sobie sam grzebać w gazie

W gazie te przeglądy są wyliczane na podstawie godzin nie zaś kilometrów stąd Ci piszczy wcześniej.
@r5678: Tylko sterownik rejestruje zmiany i jakiś numer seryjny komputera którego się użyło do połączenia, więc jeśli ma tą instalacje na gwarancji trzeba mieć na uwadzę możliwą utratę gwarancji. Ale 90% monterów jak się czegoś dziwacznego nie odwali z ustawieniami to raczej tego nie zauwży.
@pablosz5: Jak masz przełącznik tego starego typu to możesz odłączyć brzęczyk bo jest z tyłu pod deską na kablu idącym do tego przełącznika.