Wpis z mikrobloga

Wczoraj oglądałem "Bad Boys for Life". Film raczej średni (choć na plus wykorzystanie kultowego utworu "Bad Boys" oraz lepsza jakość obrazu niż w poprzednich częściach, widać postęp technologiczny), ale zupełnie inaczej ogląda się wszystkie filmy tej serii wiedząc co ostatnio spotkało Willa Smith'a. Bardzo komicznie to wygląda jak gra on "tego bardziej męskiego" spośród dwójki gliniarzy, a w życiu prywatnym sam został brutalnie zmoggowany przez innego bardziej męskiego faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmyakcji #filmsensacyjny #kino #kultura #natura #dickmogg #samiecalfa #dickpill #przegryw #blackpill #martinlawrence #willsmith #cuckold #betabankomat #zdrada #zwiazki #seks
RedSensej - Wczoraj oglądałem "Bad Boys for Life". Film raczej średni (choć na plus w...

źródło: comment_165116157162GmDUPMnqNo7bJrpku7Oo.jpg

Pobierz
  • 6
@Desolator: @Gollumus_Maximmus: Mówiąc średni to tak myślę 6/10, nie oceniam filmu źle. Akcja była, muzyka też, zdjęcia również bardzo klimatycznie ukazują Miami. Ale jednak no widać, że była duża przerwa w czasie między filmami. Podobnie jak z Rocky Balboa z 2006 roku - bardzo lubię Stallone'a i całą serię, ale jednak filmowi brakuje trochę ikry.