Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: wiesz, ale nie każdy jest masochistą i ogląda jego lajwy. nawet jeżeli wyjaśnił jakkolwiek że polak nie zgwałcił tej typiary to jednak afera budowlana jest wielowątkowa i brał w niej udział też drugi zawodnik fame, zabielski chyba też walczył w fame, a jak się okazało na cage'u, polak ewidentnie kłamał odnośnie tych wydarzeń, więc temat jest wciąż niedomknięty ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wataf666: ale rozumiecie ze ludzie jak ja i wardega na takie szczekanie wykopu sie tylko smieja xD

Jak chcecie cos na powaznie to zróbcie merytorycznie. Szczegolnie pokazcie czemu wardega miałby dawac #!$%@? o jakiegos zabielskiego, skoro to dodajecie. Bo poki co wyglada ze robicie wszystko aby szczeknac na wardege

Na swiecie jest milion innych niedomknietych tematoe. I nie wydaje mi się aby wymaganie od wardegi zbawienia tego swiata to odpowiednie podejscie.
ma ktoś nagranie tej obietnicy i jakieś dowody ze tego nie wyjaśnił później na live i np nie zmienił zdania, że jednak nie ma o czym nagrywać skoro już wyjaśnił?


@NewBlueSky: odpowiedziałem ci na konkretne pytanie, w konkretnej sprawie. ja jestem zwykłym hejterem z piwnicy mojej mamy a on szeryfem i moralizatorem internetów, przynajmniej za takiego się uważa. patrzy innym na ręce, jest osobą publiczną więc powinien się spodziewać że inni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wataf666: patrzy na rece ale w konkretnych srawach ktore wybiera, a najczęściej jego przeciwnicy sami sie osmieszaja (patrz wersow, wardega nic nie musial robić i wersow sama sie pogrążała.

Zabieram głos bo jestem enjoyerem logiki i zwykle (na forach kiedys) na wykopie widze takie wysrywy jak ten i w koncu mam dosc czytania wysrowow i musze sprawdzić czy trollujecie celowo czy jesteście tacy glupi. Wiec jestem tutaj aby was sprawdzić i
@NewBlueSky: więc ty jak i wardęga nie jesteście tacy sprytni za jakich się uważacie. mogę się tylko wypowiedzieć tylko wyłącznie za siebie ale szukanie logiki na forum ze śmiesznymi obrazkami albo nie interesuje mnie to ale wypowiem się to trochę jednak trąca pustką intelektualną ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wataf666: z waszego fanatyzmu hejterskiego wynika ze wam zależy ale decydujecie sie na rzeczy które was upokarzaja. Tego na wstepie nie potrafię pojąć, dlaczego nie uzywacie mozgu i go nie wyjaśnicie skoro marnujecie na tp czas.
@NewBlueSky: a nie pomyślałeś że większość tzw hejterów było kiedyś jego widzami, tylko nie podoba im się w którą stronę poszedł odkąd uzyskał trochę atencji i związał się z fame. kreował się na detektywa, szeryfa a okazało się że to kolejny pudelek czy inny pomponik.
a ty po co marnujesz swój czas i bronisz na forum ze śmiesznymi obrazkami jakiegoś typa z internetu? jak dla mnie to to jest totalna abstrakcja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wataf666: to chyba naturalne ze jestescie jedynie odbiorcami, a wardega moze robic co chce. Nawet byc zwyrolem xd

Nie bronie go. Tylko zalezy mi na wysmianiu waszego toku myslenia. Akurat to porwacaja sprawa wiec moze sie wydawać ze szczeholnie mi zalezy na jej komentoewniu ale moglbym komentować inne jakby sie wdawaly w znaki.

Adekwatnie na starych forach(ale nie az tak starych. Ja mam 23 lata i dostep do neta od 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wataf666: jestem o prostu enjoyerem logiki. Adekwatnie zgadzam sie np z tym ze wardega #!$%@? z narracja na opinie oskarka jak to jakieś dzieci stworzyły te komentarze. Z reguly osoba lepsza logicznie moze sobie pozwolic na czekanie az ktos wejdzie w pulapke bo juz dawno przerobila wszystkie opcje. Do tego faktami lateo manipulowac. Wiadomo ze to nie byl fakt ale mozna łatwo zmienic narracje i powiedziec cos innego a wyszlo by