Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: zawsze rozwalają mnie tacy ludzie jak Ty, którzy piszą komentarze, aby obwieścić swoją wyższość nad innymi. Pokazać, że Ty jesteś inteligentny, ale inni to już nie. Zdradzę Ci sekret: wszyscy wpadamy w złudzenie ponad przeciętności (= przekonanie, że jesteśmy lepsi od innych, bardziej inteligentni), a prawda jest taka, że IQ ma rozkład normalny. To znaczy, że większość osób (68,2%), którzy takie rzeczy wypisują plasują się wokół średniej. A pozostałe
  • Odpowiedz
@Seledynka123: nie musze nic sobie udowadniac, bo zdaje sobie doskonale sprawe jaka jest prawda, od dziecinstwa wiem ze nie myslalem jak szary czlowiek, szczerze to moj ukryty cel to znalezienie przeciwnika/rozmówcy na poziomie, ktory da mi jakas wartosc dodatnia z rozmowy ale raczej to niemozliwe. Standardowy czlowiek moze mi co najwyzej dac dostep do informacji, bo sposob myslenia u niego lezy.

istnieje naprawdę małe prawdopodobieństwo, ze mieścisz się w tych
  • Odpowiedz
@KozussziJB: dokladnie, odmawiam tez stosowania gramatyki. Do prawie konca gimnazjum odmawiałem zupelnie stosowania polskiej gramatyki bo uwazam ja za nielogiczna (po co miec dwie wersje słów? niepraktyczne. Tak samo jak hejtuje np posiadanie wiecej niz jednego slowa na przywitanie typu "Dzien dobry" i "Dobry wieczór"

Nie rozumiesz kolego z czym jest zwiazana inteligencja, a z czym nie jest i chcesz sie po prostu doczepic xD
  • Odpowiedz