Wpis z mikrobloga

pierwszy raz to robisz?

@OcelotEater: drugi raz całkiem niedawno znów złapałem kapcia na przedniej oponie i zamówiłem bezdętkową

współczuję

@Adom007: pierwsza wymiana zajęła mi godzinę więc tragedii nie ma

Powodzenia w jeździe na takiej oponie. Wstawiłem do swojej taką na próbę i nigdy więcej. Wszystkie śrubki ,spawy, stawy i plomby w zębach ci poluzuje w szybkim tempie. ;->

@dra-cit: ale nie złapie już kapcia (
@Walus002 jeżdżę trzeci rok m356 do pracy, normalnie po mieście w miesiącach maj-listopad oczywiście jak jest odpowiednia pogoda. Raz złapałem gumę - w tylnim kole. Teraz liczę, że z przodu złapie, bo miałbym okazję oponę wymienić przy okazji ( ͡º ͜ʖ͡º) Ciśnienie sprawdzam raz w tygodniu jbc.
@OcelotEater Przejechałem na swojej 2 tys km i złapałem ze 3 razy w tylnym i raz z przodu. Po zamontowaniu pełnej opony z tyłu i przejechaniu się po naszych chodnikach i ścieżkach to stwierdziłem, że wole jednak wymieniać dętki.
  • 0
@OcelotEater: @Adom007: @OcelotEater:
Odpadłem nie dałem rady założyć bezdentkowej
Gotowałem oponę, smarowalem mydłem, płynem do mycia naczyń, a nawet lubrykantem i nic
͡° ʖ̯ ͡°)
Bez jakiegoś imadła które utrzyma mi je w miejscu żebym mógł się zaprzeć nie ma co podchodzić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Walus002: 60-80zł dużo zależy od serwisu/województwa

Ogólnie to powiem Ci że miesiąc temu wymieniałem oponę z kolegą po 30min się poddaliśmy przyszedł kierownik i zaczął się z Nas śmiać, on się wziął za robotę, ale bez skutku.
Wziął inną oponę pomacał wydawała mu się bardziej miększa po 3min hulajnoga była sprawna do jazdy.
Nie będę pisał co się stało z oponą z którą się męczyliśmy tyle czasu to zbyt brutalne (