Wpis z mikrobloga

Aż mi się nie chce wierzyć, że PiSowi udało się spiąć temat dywersyfikacji dostaw gazu ziemnego do tego stopnia, że możemy dziś mieć głęboko w pi.ie to czy nam Putin zakręci kurek czy nie. Musi być gdzieś jakiś haczyk, to jak zagięcie czasoprzestrzeni, że w końcu okaże się, że dotknęli się czegoś i tego nie zepsuli.

Ta dywersyfikacja jest do tego stopnia ogarnięta, że jesteśmy jedynymi państwami UE, razem z Litwą, które są już w zasadzie niezależne od sowieckiej szabelki. (por. Biznes alert

Czy jest coś co przeoczyłem w natłoku informacji?

Wiele lat temu był taki żarcik, gdy prezydent Rosji gratuluje telegramem polskiemu prezydentowi wygranego meczu w piłkę nożną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #rosja #wojna #energetyka
Pobierz papaj2137 - Aż mi się nie chce wierzyć, że PiSowi udało się spiąć temat dywersyfikacj...
źródło: comment_1651043932yFroEcdRN5oeZiKZNWyXXd.jpg
  • 30
@papaj_21_37: Akurat PiS duże projekty wszystkie dobrze zrobił. To tylko propaganda Niemców i niemieckich polityków w Polsce, którzy są pro rosyjscy jest taka że Ci ciężko w to uwierzyć. Pisiory zrobiły dobry WOT, dobry batalion na wschodzie, dobry przekop mierzei, dobry Baltic pipe, dobrze byli przeciwko NS2, dobrze ściągnęli amerykańskie wojska, dobrze ogarnęli gazoport. Jeszcze możliwe że dokończą CPK i tez będzie nagle że to pomysł i projekt Platformiarzy xD
@papaj_21_37: zapomniałeś dopisać ich inne sukcesy. Wymienię na szybko kilka z pamieci: polski ład, wybory kopertowe, kopalnie Turów, respiratory, organizacje lotu do Smoleńska, caracale itd. Za to potrafią jak pijawki podpinać się pod czyjeś dokonania. Np. prezydent duda leci na oficjalne zakonczenie wiercenia tunelu w Świnoujściu podczas gdy ani on ani pis nie dołożyły nawet grosza do tej inwestycji.
https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-krajowe/wizyta-prezydenta-rp-w-swinoujsciu,35116