Wpis z mikrobloga

To może ja jedno słowo najpierw do Sylwestra Wardęgi. Sylwku, ja wiem że ty jesteś bystry chłopak, lubisz zaczepić. Natomiast sposób w jaki próbujesz w pewne gierki wciągnąć mnie i Mateusza po prostu nie przystoi. Tym bardziej że orientuje się do jakiej mniej więcej widowni aspirujesz i jaki próbujesz kreować wizerunek. Ja wiem, że dziś w internecie takie rzeczy jak honor czy nawet podstawy dobrego wychowania ustępują chęci zaistnienia, jakiegoś rodzaju sensacji, ale proszę szczególnie Ciebie jako prowadzącego o zejście z tej drogi. Z racji całego anturażu jaki prezentujesz w swoich filmach jak i twojego ubioru mógłbym Cię przewrotnie nazwać szmaciarzem. Natomiast tego nie zrobię ponieważ wiem, że Ty jeśli chcesz potrafisz trzymać wysoki poziom i nie zniżać się do tego które prezentują te wszystkie Tańcule, Alany itd. bo to są zwykle prostytutki społeczne bez czci i honoru, które dla byle poklasku są w stanie niszczyć człowieka dla własnych…. (Niewyraźny krzyk Alana) Nie przerywaj mi…. Nie przerywaj mi…. Jeszcze będziesz miał szanse się wypowiedzieć, spokojnie. Dla własnych nikczemnych, celów.
#famemma
Azorek77 - To może ja jedno słowo najpierw do Sylwestra Wardęgi. Sylwku, ja wiem że t...

źródło: comment_1650879209ub9T7nbl9Xi0D0HvkvNvZO.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz