Wpis z mikrobloga

Ogólnie albo się starzeje i zmienił mi się gust muzyczny (chociaż trudno mówić o guście muzycznym skoro zdarzało mi się słuchać Popka i Gangu Albanii xD), ale nie mogę zrozumieć fenomenu Kizo xD. Przesluchalem ostatnio w jakiejs techniawie na siłownię jego zmiksowany banger (coś tam ajajaj MTS coś tam) i uznałem, że to jest asluchalne.

Nie mam zielonego pojęcia, czemu jest taki hype na niego. W tej piosence wiaodmo chadzisko agresywne zjarane, a ja przyszedł na to fame mma to okazał się spompowana parowa, która nawet dostała na dziurę od gościa, który o walce dowiedział się kilka dni przed, powiem więcej dostał na dziurę w formule, którą sam wybrał xD. Ale wracając do poziomu hip hopu. Nic nowego takie same gówno co większość tych raperów, zero charyzmy i sprzedaje #!$%@? batoniki, na które jest hype jak #!$%@? (a w składzie o ile się nie mylę jest nawet tłuszcz palmowy xD).

To jest jakiś uliczny grajek, czy wytwor jakiejś agencji marketingowej? Po Przymorzu i Zaspie co drugi dresiku tak wygląda xD. #polskirap
#famemma
niezdiagnozowany - Ogólnie albo się starzeje i zmienił mi się gust muzyczny (chociaż ...

źródło: comment_1650864708bXRk4NSAXGbLPvCZERI3Ke.jpg

Pobierz
  • 77
@AM0k_music:

To są bananowcy, mają hajs więc marketing się robi.


Chodzi Ci o wykonawców, czy tych co kupuja? Ten Kizo chyba nie jest bananem. Zreszta szczerze mowiac nie wiem, sam jestem ciekawy, kim on tak naprawde jest i skad sie wzial w tym showbiznesie xD.
@AM0k_music: no a mylę się? głównie taki większy hype "mainstreamowy" na niego zaczął się jakoś z 3 lata temu za sprawą numeru z Malikiem i od tamtej pory jest na fali bo sobie nagrywa w większości stricte imprezowo-letniakowe numery, no ale to też nie tak, że od tamtej pory jest popularny bo jeszcze za czasów nagrywania dla CS robił dość sensowne liczby jak na tamten czas, więc ta popularność nie spadła
@niezdiagnozowany: ja słucham akurat, ale raczej się nie przyznaje :D. Traktuję to jako melodyjną muzykę do auta podczas ajzdy, do sprzątania, na siłownie, do biegania itd. Bez wsłuchawania się. Muzycznie to się po prostu broni - fajne dobre bity, dobry mastering i fajny bass, kizo ma bardzo dobry głos i technicznie też sobie radzi, nie duka, potrafi modulować głos, coś tam podśpiewać, zmienić tempo itd. Tekstowo wiadomo, że to ejst takie
Blahhblahh - @niezdiagnozowany: ja słucham akurat, ale raczej się nie przyznaje :D. T...
@niezdiagnozowany @AM0k_music
Brzmicie trochę jak w tym memie panowie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem szczerze, że też kiedyś miałem takie podejście aby #!$%@?ć się do muzyki jakiej słuchają inni. Głównie przeszkadzała mi społeczność psuedo-metalowców (wiecie #!$%@? glany, tłuste włosy i koszulka ulubionego zespołu). Natomiast wyrosłem z tego jak tylko skończyłem gimnazjum ¯\_(ツ)_/¯
samsepiol - @niezdiagnozowany @AM0kmusic
Brzmicie trochę jak w tym memie panowie( ͡°...

źródło: comment_1650868391dMG5ESuC1WSEHcnvNYZEgC.jpg

Pobierz